Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 06.01.2018 14:20
Metal Gear Solid. Poznajcie sekrety pierwszej części serii - gościnnie sam David Hayter!
1900V

Metal Gear Solid. Poznajcie sekrety pierwszej części serii - gościnnie sam David Hayter!

Seria Metal Gear Solid jest już istną legendą naszej branży, a jej pierwsza część na zawsze pozostanie w naszych sercach jako ta, od której zaczęła się ta wspaniała przygoda. Dziś możemy zobaczyć jakich magicznych sztuczek użył Hideo Kojima, aby przygotować dla nas tak rewelacyjną grę!

Ekipa odpowiedzialna za sieciowy  program Boundary Break postanowiła w końcu zrobić odcinek o pierwszej odsłonie cyklu Metal Gear Solid - wcześniej zrobiła odcinek o jej remake'u - a do współpracy zaprosiła samego, legendarnego Davida Haytera, który swoim charakterystycznym głosem wsparł ten ciekawy epizod.

Metal Gear Survive na różnorodnej rozgrywce. Konami pokazuje kampanie single-player

Czego się dowiedzieliśmy dzięki wyjściu poza granice kamer? A no, Hideo i jego zespół sprawnie oszukiwali nas przez te lata, dając nam prostymi sztuczkami złudzenie świetnych efektów. Przykład? Gdy wpływamy do bazy zajętej przez terrorystów, widzimy pod wodą jak zniekształca ona obraz - w rzeczywistości jednak jest tak, że wspomniany falisty ruch otoczenia jest nagrany odgórnie i tylko sprawia złudzenie tego, że to efekt wodny.

Dalej możemy zobaczyć jak sprawnie ukrywano kiedyś niepotrzebne na planie postacie, czy też manewrowano naszymi oczami tak, abyśmy widzieli to co deweloperzy chcą, abyśmy zobaczyli, a nie to co jest, jak to się mówi, prawdziwe. 

Jeśli jesteście fanami pierwszego MGS-a, musicie to obejrzeć!

Off Camera Secrets | Metal Gear Solid - Boundary Break Featuring David Hayter

Tagi: