Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 05.01.2018 13:11
Dissidia Final Fantasy NT w reklamach TV. Większość zawodników z gry dostępna w otwartej becie!
372V

Dissidia Final Fantasy NT w reklamach TV. Większość zawodników z gry dostępna w otwartej becie!

Akcja reklamowa Dissidia Final Fantasy NT wchodzi w ostatnią fazę. Rzeczone bijatyka zostanie wydana na rynku japońskim już za 6 dni, a niedługo później trafi na PS4 w reszcie regionów świata.

Przed samą premierą Square Enix zdecydowało się uderzyć z akcją reklamową Dissidia Final Fantasy NT do japońskich stacji telewizyjnych. Potomkowie samurajów mogą od wczoraj oglądać w TV dla klipy, które stanowią kolaż gameplayu i prerenderowanych scenek, wykonanych przez ekipę Visual Works.

Parada złoczyńców w Dissidia Final Fantasy NT

To nie wszystkie nowości od Square Enix. Wydawca podał, że w trakcie japońskiej bety, która rozpocznie się 6 stycznia i potrwa do 7 stycznia oraz w angielskiej becie, która wystartuje 12 stycznia, otrzymamy dostęp do następujących zawodników:

Dzień pierwszy bety: Warrior of Light, Firion, Cecil Harvey, Cloud Strife, Squall Leonhart, Zidane Tribal, Jecht, Noctis, The Emperor, Golbez, Terra Branford, Y’shtola, Onion Knight, Barts Klauser, Ramza Beoulve.

Dzień drugi bety: Garland, Cloud of Darkness, Cloud Strife, Sephiroth, Kuja, Tidus, Noctis, Kain Highwind, Kefka Palazzo, Ultimecia, Shantotto, Ace, Exdeath, Vaan i Ramza Beoulve.

Wychodzi na to, że Square Enix jest wyjątkowo szczodre. W trakcie bety Dissidia Final Fantasy NT będziemy mogli wypróbować większość zawodników z pełnej wersji gry. W tym miejscu znajdziecie pełną listę zawodników, z którymi rozpoczniemy zmagania w Dissidia Final Fantasy NT.

By przystąpić do otwartej, angielskiej bety 12 stycznia wystarczy pobrać odpowiednie pliki z zakładki Dissidia Final Fantasy NT w PS Store. W przypadku japońskich testów, które zaczną się 6 stycznia, potrzebować będziemy natomiast japońskiego konta PSN. Na szczeście jego założenie nie jest trudne i działa tak samo jak rejestrowanie europejskiego lub amerykańskiego profilu na PSN.


Tagi: beta Dissidia Final Fantasy NT final fantasy japonia Square Enix