Roger Żochowski Roger Żochowski 05.01.2018 11:02
Burnout Paradise HD Remaster zmierza na PS4! Jest japońska data premiery
2195V

Burnout Paradise HD Remaster zmierza na PS4! Jest japońska data premiery

Za Burnoutem tęsknię od dawna, choć bardziej od remastera widziałbym jednak nową, pełnoprawną odsłonę, bo w pierwowzorze wbiłem platynę. Ale jak to mówią - na bezrybiu...

Plotki o tym, że Burnout Paradise pojawi się na nowych konsolach chodziły po sieci od jakiegoś czasu, teraz informacja została potwierdzona przez Japończyków.

Ogromna wyprzedaż na PS Store jeszcze większa. Do oferty dołączają gry AAA

Na razie wiadomo jedynie tyle, że tytuł pojawi się na PS4, choć wcześniejsze doniesienia mówiły też o wersji na XOne. Między innymi wpisy na stronie brazylijskiej organizacji klasyfikującej gry. Ale informacja pochodzi z Japonii, gdzie konsola Microsoftu #nikogo.  

Gra będzie nosić tytuł  Burnout Paradise HD Remaster a na rynku japońskim ma pojawić się 16 marca. Produkcja zawita zarówno w wersji cyfrowej jak i pudełkowej, a ta druga po przeliczeniu jenów na złotówki ma się wahać w okolicy 130 złotych. Jest raczej pewne, że premiera w Europie i USA nie będzie odbiegać od tej w Japonii, a jest całkiem możliwe, że otrzymamy remaster wcześniej niż gracze z KKW.

Nie potwierdzono jakich doczekamy się zmian, jednak gdybym miał strzelać obstawiałbym 60 klatek i 1080p. Zapewne grę dostaniemy też ze wszystkimi paczkami DLC, których było całkiem sporo. Teraz trzeba tylko czekać na oficjalny komunikat Electronic Arts.

Tagi: Burnout Paradise