Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2018 19:04
Mad Catz wraca do gry! Firma prezentuje nowy sprzęt dla graczy
637V

Mad Catz wraca do gry! Firma prezentuje nowy sprzęt dla graczy

W marcu ubiegłego roku informowałem naszych czytelników o bankructwie Mad Catz, ale dzisiaj mam znacznie przyjemniejszą wiadomość. Firma wraca do gry z nowym kierownictwem, kolejnymi pomysłami i nowym sprzętem.

W grudniu pojawił się materiał, który zwiastował to wydarzenie. Mad Catz powrócił do życia i na dobry początek zaprezentowano trzy urządzenia: myszkę, klawiaturę oraz headset.

Mad Catz ogłasza bankructwo. Firma zapłaciła wysoką cenę za wsparcie Rock Band 4?

Mad Catz ma nowych szefów, tonę świeżych pomysłów oraz „całą gamę nowych gamingowych produktów”. Teraz korporacja ma skupić się przede wszystkim na jakości urządzeń, kreować innowacyjny i wyróżniający się względem konkurencji sprzęt.

Pierwsze urządzenia zostaną dokładnie zaprezentowane na targach CES 2018, które odbędą się w przyszłym tygodniu, ale już teraz producent zdradził wstępne informacje dotyczące :

  • Mysz R.A.T.AIR – nowa wersja kultowej, w pełni regulowanej myszki, która została wyposażona w najnowocześniejszy, bezprzewodowy system zasilania. Sprzęt nie wymaga jakiegokolwiek akumulatora, ponieważ czerpie moc z dołączonej do zestawu podkładki. Gracze mogą również wykorzystać standardowe podłączenie przez kabel USB.
  • Klawiatura S.T.R.I.K.E – pełen mechanik z aluminiową ramą i podświetleniem RGB.
  • Headset F.R.E.Q. – słuchawki wykorzystują wysokiej jakości przetworniki neodymowe 40 mm i metalowy pałąk.

Więcej informacji dotyczących urządzeń otrzymamy w przyszłym tygodniu. Selena Chang – dyrektor ds. sprzedaży – poinformowała, że Mad Catz planuje ponownie wkroczyć na rynek oferując produkty, które poprawią umiejętności graczy.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: