Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2018 16:56
Paladins: Battlegrounds zapowiedziany. Wszyscy chcą się ogrzać w blasku sukcesu PUBG
847V

Paladins: Battlegrounds zapowiedziany. Wszyscy chcą się ogrzać w blasku sukcesu PUBG

Na właśnie odbywającym się Hi-Rez Expo 2018 zapowiedziano specjalny tryb do Paladins. Strzelanka otrzyma zmagania Battle Royale, podczas których na wielkiej mapie zobaczymy 100 graczy.

Paladins jest uważany przez wielu graczy jako „darmowy klon Overwatch”. Gra jednak poradziła sobie z produkcją Blizzarda i jest wciąż rozwijana przez deweloperów.

Paladins z systemem lootboxów podobnym do tego ze Star Wars: Battlefront II

Paladins: Battlegrounds to specjalny tryb, w którym zobaczymy 100 graczy na dużej mapie. Mecze mają trwać maksymalnie 20 minut, ponieważ cały czas lokacja będzie zmniejszana przez pojawiającą się mgłę. Zawodnicy w trakcie zabawy będą nie tylko strzelać się z przeciwnikami, ale również znajdą nowe bronie.

 Hi-Rez Studios oczywiście nie zapomina o elementach Paladins, więc bohaterowie będą charakteryzować się specjalnymi umiejętnościami, które odegrają sporą rolę podczas zespołowych pojedynków.

Aktualnie studio nie było gotowe na zaprezentowanie fragmentu rozgrywki, lecz nowa zawartość trafi do Paladins jeszcze w 2018 roku. Gracze na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych pobiorą rozszerzenie bez ponoszenia dodatkowych kosztów.

Sytuacja jest dość zrozumiała, bo ogromny sukces Playerunknown's Battlegrounds oraz nawet Fortnite sprawił, że deweloperzy chętniej przyglądają się koncepcji Battle Royale. Nie możemy zapomnieć, że nawet Techland przygotowuje Dying Light: Bad Blood.

Na imprezie Hi-Rez Studios potwierdziło również 35 bohatera (Moji), tryb Team Deathmatch, nową mapę (Trade District), czy też nawet… Mobilną wersję. Poniżej znajdziecie kilka zwiastunów.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Hi-Rez Studios Paladins paladins: battlegrounds zapowiedź