Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 04.01.2018 13:36
Sony zachęca Koreańczyków do PlayStation 4 Pro. Zwiastun przedstawia nadchodzące i wydane gry
820V

Sony zachęca Koreańczyków do PlayStation 4 Pro. Zwiastun przedstawia nadchodzące i wydane gry

Koreański oddział PlayStation przygotował przystępną reklamę, która ma zachęcić graczy do sięgnięcia po PlayStation 4 Pro. Zwiastun pokazuje tytuły ulepszone dla mocniejszej konsoli Sony.

Sony zachęca kolejnych graczy do sięgnięcia po PlayStation 4 Pro. Koreański oddział przygotował bardzo ciekawą reklamę, która pokazuje nie tylko nadchodzące hity, ale już wydane produkcje.

Sony przypomina o styczniowej promocji materiałem wideo. Ponad 500 gier w ofercie

W 2017 roku Sony wrzuciło na PlayStation 4 Pro między innymi Uncharted: Zaginione Dziedzictwo, Gran Turismo Sport, Horizon: Zero Dawn i to właśnie między innymi te produkcje pojawiły się na nowym materiale. Wśród wydanych tytułów znalazło się jeszcze Call of Duty: WWII.

Przed nami kolejne premiery, a japońska korporacja wspomina tym razem o God of War, Detroit: Become Human, Shadow of the Colossus Remake, czy też nadciągającym wielkimi krokami Monster Hunter World. Materiał nie wspomina o Spider-Manie, Days Gone, czy też Dreams, jednak nie możemy zapomnieć, że również te tytuły mają wyciągnąć z naszych portfeli gotówkę.

Nadal musimy czekać na konkretne informacje dotyczące planów Sony, ponieważ firma powinna w najbliższym czasie ujawnić szczegóły dotyczące premier swoich największych hitów. Wielu graczy wciąż czeka na daty premier między innymi pokazanych na trailerze God of War oraz Detroit: Become Human – oba tytuły mają trafić na rynek w pierwszych miesiącach 2018 roku.

Źródło: https://www.dualshockers.com/ps4-pro-trailer-korea/

Tagi: Detroit: Become Human god of war PlayStation 4 playstation 4 pro Sony trailer zwiastun