Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2018 15:34
W Far Cry 5 postrzelamy nawet do helikopterów. Gameplay pokazuje kolejną misję
958V

W Far Cry 5 postrzelamy nawet do helikopterów. Gameplay pokazuje kolejną misję

Wielkimi krokami zbliża się premiera kolejnej gry z serii Far Cry. Gracze mogą szykować się na zwiedzanie Montany, a dobrym przygotowaniem do tych rozkoszy jest nowy fragment rozgrywki. Gameplay pokazuje jedną z misji.

Wielka machina marketingowa Far Cry 5 jeszcze nie ruszyła. Ubisoft niezbyt często przedstawia zwiastuny, czy też fragmenty rozgrywki z nadchodzącej opowieści, ale jestem pewien, że najlepsze dopiero przed nami.

Far Cry 5. Premiera, cena, edycja kolekcjonerska, wymagania, opinie

Montana zauroczy graczy wielkimi lasami oraz najróżniejszymi zwierzakami ukrywającymi się w gęstych zaroślach. Dzisiaj zobaczycie pierwszy fragment rozgrywki z Far Cry 5, na którym słońce nie oświetla krajobrazu.

Tytuł nie wyróżnia się z tłumu poprzednich odsłon i jest to dobra oraz zła wiadomość. Ucieszą się na pewno fani serii, którzy nie mają dość podbijania kolejnych rejonów mapy, jednak nie jest raczej sekretem, że od pewnego czasu ta seria potrzebuje znaczącego odświeżenia.

Ja nadal liczę na ciekawą historię, która w odpowiedni sposób zaprezentuje przeciwników – autorzy mają spore pole do popisu, ponieważ fanatyczna sekta Josepha “The Father” Seeda powinna zaoferować kilka ciekawych przygód. 

Tagi: far cry 5 gameplay Ubisoft