Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2018 20:30
Overwatch w 2018 roku otrzyma sporo nowej zawartości. Blizzard zdradza pierwsze plany
1060V

Overwatch w 2018 roku otrzyma sporo nowej zawartości. Blizzard zdradza pierwsze plany

Jeff Kaplan zadrwił z fanów pod koniec ubiegłego roku, ale tym razem dyrektor projektu opublikował znacznie konkretniejszy materiał. Twórcy zamierzają wspierać Overwatch w 2018 roku i gracze mogą wyczekiwać na konkretną zawartość.

Kilkukrotnie w ubiegłym roku mogliście przeczytać o plotkach dotyczących Overwatch 2, jednak możemy mieć pewność, że w kolejnych miesiącach otrzymamy sporo nowej zawartości do tytułu z 2016 roku. Blizzard zdradził konkretne plany.

Blizzard zadrwił z fanów Overwatch w 10-godzinnym wideoblogu

Jeff Kaplan nie może na pewno narzekać na nudę. Twórca Overwatch zapowiedział, że w 2018 roku czeka na fanów strzelanki sporo atrakcji – już wkrótce ruszy Overwatch League, więc na serwerach pojawią się specjalne skiny dla postaci, a jednocześnie deweloperzy kończą prace nad mapą „Blizzard World”. Nowa lokacja zaoferuje powiew świeżości związany z rozgrywką, ale również zaoferuje sporo Easter Eggów dla fanów korporacji.

Blizzard doskonale zdaje sobie sprawę, że gracze oczekują nowych bohaterów i 27 postać nadciąga. Kaplan uważa, że heros będzie wspaniały i „bardzo potrzebny”, więc możemy spodziewać się bardzo interesującego zawodnika.

Zapytacie kiedy? Aktualnie Blizzard nie podaje szczegółów. Bohater znajduje się w fazie „wewnętrznych testów”, a zespół już teraz myśli o kolejnych ruchach – w 2018 roku na pewno otrzymamy dodatkowych wojaków oraz świeżutkie miejscówki.

Twórcy na pewno zaoferują w 2018 roku wydarzenia, dzięki którym na serwerach nie zabraknie skinów oraz specjalnych trybów. Gracze mogą również liczyć na animacje zgłębiające fabułę Overwatch, ale wciąż Kaplan nie wspomina o oczekiwanych historiach – wielu miłośników produkcji dałoby naprawdę wiele za konkretne epizody związane z poszczególnymi postaciami.

Tagi: