Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 03.01.2018 12:36
Rocket League to prawdziwy fenomen. Gra przebiła kolejną barierę
784V

Rocket League to prawdziwy fenomen. Gra przebiła kolejną barierę

Psyonix potwierdziło kolejny rekord Rocket League. Tytuł z 2015 roku wciąż cieszy się ogromną popularnością i twórcy mogą bez problemu planować kolejne miesiące wsparcia. Grę sprawdziło już 40 milionów graczy.

Rocket League wciąż zachwyca graczy z całego świata. Tytuł oferuje uzależniający gameplay, dzięki któremu na serwerach wciąż można znaleźć chętnych do zabawy zawodników.

Analiza grafiki Rocket League na Switch

Psyonix zdecydowało się na bardzo nietypowy ruch, ponieważ na początku wrzuciło Rocket League do oferty PlayStation Plus. Dla niektórych deweloperów jest to ostatnia szansa na sensowny zarobek, ale w przypadku projektu Dave’a Hagewooda to był dopiero początek.

Gra trafiła również na komputery osobiste, Xboksa One i ostatnio na Nintendo Switcha, a liczba fanów produkcji wciąż rośnie. Twórcy potwierdzili 40 milionów sprzedanych egzemplarzy i to na pewno nie koniec pozytywnych informacji.  

Deweloperzy jeszcze w styczniu przedstawią konkretne informacje dotyczące 7 sezonu rozgrywek, a sympatycy mogą liczyć na nową zawartość. Aktualnie deweloperzy nie potwierdzili, jakie smakołyki trafią do gry, jednak odpowiednie zainteresowanie na pewno pozwoli zespołowi kreować kolejne niespodzianki.

Zastanawiacie się „a kiedy Rocket League 2”? Twórcy w ubiegłym roku dość jednoznacznie podkreślili, że posiadają odpowiednią bazę użytkowników, dla których mogą wciąż rozwijać pierwszą część i aktualnie nie planują przygotowania kontynuacji.

Źródło: https://gamingbolt.com/rocket-league-crosses-40-million-players-worldwie

Tagi: psyonix rocket league tweet wyniki sprzedaży