Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 06.01.2018 12:00
PUBG na Xbox One. W PSX Extreme sprawdzamy, jak to wyszło
791V

PUBG na Xbox One. W PSX Extreme sprawdzamy, jak to wyszło

PlayerUnknown's Battlegrounds nie schodzi z ust graczy i mediów na całym świecie. Ponieważ wylądował właśnie na Xbox One X, postanowiliśmy wziąć PUBG-a w obroty i przy okazji dostarczyć Wam masę ciekawych informacji w 245. numerze PSX Extreme.

PUBG zawojował pecety i teraz szykuje się do desantu na platformie Microsoftu. Na razie pojawił się jako niedokończona jeszcze gra (pomimo że na komputerach jest już w wersji 1.0), ale już przyciągnął masę amatorów mocnych wrażeń.

Tutaj kupisz prenumeratę PSX Extreme

Milion graczy, którzy w przeciągu 48 godzin od momentu wejścia do Sklepu Xbox zakupili PUBG-a, mówi samo za siebie. W nowym numerze PE sprawdzamy, czy faktycznie było na co czekać i jak technicznie radzi sobie gra Bluehole Studios na konsoli.

HIV dokonuje surowej oceny dostarczonego na XOne kodu, tymczasem legenda polskiej branży (a jednocześnie weteran PUBG-a na pececie), Tadeusz "Zooltar" Zieliński, przedstawia Wam 10 niesamowicie cennych rad, które pomogą przetrwać na wyspie Erangel i choć zbliżyć się do upragnionego napisu "Winner, winner, chicken dinner". Na deser pozostaje jeszcze artykuł o tym, jak gatunek Battle Royale podbił rynek. To łącznie 6 stron smacznej i treściwej lektury.

To wszystko i jeszcze więcej znajdziecie w najnowszym numerze PSX Extreme! 

 

Tagi: Bluehole Studios PlayerUnknown's Battlegrounds psx extreme