Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 27.12.2017 12:46
Kojima zaskoczy graczy w 2018 r. Nioh ma się rozwijać. Level-5 kusi projektem na 20. lecie firmy
1669V

Kojima zaskoczy graczy w 2018 r. Nioh ma się rozwijać. Level-5 kusi projektem na 20. lecie firmy

Jak zwykle pod koniec roku magazyn Dengeki PlayStation przeprowadza serię wywiadów ze sławnymi deweloperami z Japonii. Tym razem redakcja zamieniła kilka słów m.in. z Hideo Kojimą.

Hideo Kojima posądzany jest przez część graczy o przeciąganie procesu produkcyjnego Death Stranding (do dzisiaj na dobrą sprawę nie widzieliśmy gameplayu z tej intrygującej gry i musimy domyślać się, jak naprawdę w to się będzie grało). Dlatego nie dziwi fakt, że w krótkiej rozmowie z Dengeki PlayStation Kojima poruszył właśnie ten temat. Pojawiły się zapewnienia, że produkcja idzie mu wyśmienicie.

Reinkarnacja wpisana w gameplay Death Stranding

"Praca postępuje tak gładko, że Sony Interactive Entertainment powiedziało o procesie produkcji Death Stranding: 'nigdy nie widzieliśmy tak szybko powstającej gry'. Planujemy zapowiedzieć coś, co zaskoczy wszystkich w 2018 roku" - zapewniał autor serii Metal Gear.

Poniżej również krótkie wypowiedzi kilku osób z japońskiej branży gier, które znalazły się w tekście Dengeki PlayStation. Co chyba najciekawsze - z wypowiedzi szefa Team Ninja może wynikać, że Team Ninja szykuje kontynuację marki Nioh. Pozostaje czekać na kolejne informacje na ten temat.

Yosuke Hayashi (szef Team Ninja): "Chcę zmienić Nioh w coś nawet większego niż obecnie. mam nadzieję, że będziecie tego wyczekiwać".

Akihiro Hino (prezes Level-5): Planujemy wielki tytuł na upamiętnienie 20. lecia Level-5. Tytuł, nad którym pracujemy z pełnym zaangażowaniem".

Toshihiro Kondo (Nihol Falcom): Wydarzenia z The Legend of Heroes: Trails in the Sky, Zero no Kiseki i Ao no Kiseki doczekają się zaskakującego rozwoju dla osób, które poznały serię"

Źródło: Siliconera

Tagi: Death Stranding dengeki hideo kojima japonia mgs