Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.12.2017 14:00
World of Warships Blitz przypłynie w styczniu. Wargaming ogłasza datę premiery
591V

World of Warships Blitz przypłynie w styczniu. Wargaming ogłasza datę premiery

Wargaming Mobile zakończył prace nad wielkim tytułem. World of Warships Blitz trafi na urządzenia z systemami iOS oraz Android już w styczniu, a dzisiaj możecie poznać ostateczne informacje dotyczące produkcji.

Wargaming odniósł sukces z przenośnym World of Tanks, więc firma idzie za ciosem. World of Warships Blitz zaoferuje graczom bitwy morskie na urządzeniach mobilnych. Tytuł zadebiutuje na sprzętach z systemami iOS oraz Android dokładnie 18 stycznia.

World of Warplanes 2.0 z wielkimi zmianami. Klimatyczny zwiastun pokazuje rozbudowaną grę

Wargaming Mobile współpracował ze studiem KingNet i oba zespoły w styczniu pozwolą graczom wypróbować 90 legendarnych okrętów produkcji japońskiej, niemieckiej, rosyjskiej i amerykańskiej. Gracze od premiery otrzymają dostęp do czterech różnorodnych klas jednostek:

  • Zwinnych niszczycieli
  • Silnych pancerników
  • Zbalansowanych krążowników
  • Lotniskowców, które słyną z walki na dalekie dystanse.

Wszystkie bitwy w World of Warships Blitz odbędą się na zasadach 7 na 7 graczy, a za zwycięstwa będziemy odblokowywać nowe jednostki, walczyć ze znajomymi online lub brać udział w misjach dla pojedynczego gracza.

Tak o powstaniu gry wypowiedział się Thaine Lyman z Wargaming Mobile:

„World of Warships Blitz jest tytułem mobilnym, który łatwo poznać, a jednocześnie zapewnia rywalizację. Krótkie bitwy, precyzyjne sterowanie, imponujący zestaw okrętów – to wszystko jest dostępne już od startu. Cieszymy się, że World of Warships Blitz dołączyło do portfela wydawniczego Wargaming Mobile.”

Należy na pewno zaznaczyć, że World of Warships Blitz wspiera konto Wargamig.net ID, które pozwala graczom zmieniać platformy i urządzenia zachowując jednocześnie dotychczasowy postęp. Wszyscy zainteresowani mogą zarejestrować się tutaj, aby w dniu premiery otrzymać okręt premium Aurora.

Tagi: data premiery wargaming world of warships World of Warships Blitz