Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.12.2017 11:02
Tiny Metal przypomina kultowe Advance Wars! Dziś premiera na Switch, PS4 i PC
859V

Tiny Metal przypomina kultowe Advance Wars! Dziś premiera na Switch, PS4 i PC

Można powiedzieć, że Unties (nowy oddział Sony wydający indyki) zawaliło sprawę z akcją marketingową Tiny Metal. O grze większość graczy w ogóle nie usłyszała. A szkoda, bo wygląda na to, że to badzo sympatyczna strategia inspirowana kultowym Advance Wars.

Oczywiście Unties nie mogło bezpośrednio odnosić się do wspaniałej marki Advance Wars w akcji reklamowej Tiny Metal. W końcu to IP należy do Nintenda. Można to zrozumieć. Trudno natomiast zaakceptować fakt, że przygotowano wcześniej tylko jeden trailer tej bardzo intrygującej produkcji.

Tiny Wars w Encyklopedii PPE.pl

Dziś odbyła się premiera strategii turowej studia Area35. Niestety próżno szukać recenzji tej produkcji. Wygląda na to, że wydawca nie dostarczył kopii gry przed premierą. Pozostaje zatem przyglądać się zwiastunowi premierowemu Tiny Metal i oczekiwać na pierwsze werdykty. Na trailerze tytuł prezentuje się obiecująco. Niejednemu fanowi Advance Wars zakręci się na taki widok łezka w oku. Można by śmiało określić rozgrywkę w Tiny Metal w następujący sposób: "Advance Wars w 3D".

Tiny Metal jest od dzisiaj dostępne w sprzedaży na PlayStation 4, PC i Switch. Gra kosztuje na Steam i PS Store 104 zł.
 

Tagi: advance wars pc ps4 sony switch tiny metal unties