SKLEP
Kamil 3man Trzeciakiewicz Kamil 3man Trzeciakiewicz 18.12.2017 16:02
Star Wars: Epizod 9. Ujawniono roboczy tytuł
2174V

Star Wars: Epizod 9. Ujawniono roboczy tytuł

Szał na Gwiezdne Wojny: Ostatni Jedi trwa w najlepsze, ale fani pomału zaczynają już wypatrywać ostatniego epizodu. Wiedzą o tym także twórcy, którzy właśnie ujawnili roboczy tytuł dziewiątej części.

Nie jest to co prawda informacja potwierdzona przez LucasFilm, i pewnie nie będzie, ale źródło przecieku jest wiarygodne, bo prawidłowo podało kodowe nazwy poprzednich filmów z serii.

Recenzja filmu Gwiezdne wojny: Ostatni Jedi

Otóż roboczy tytuł dla ostatniego, dziewiątego epizodu to Black Diamond (Czarny Diament). Film zostanie wyprodukowany przez nową, powołaną do tego celu firmę - Carbonado. Co ciekawe, ta nazwa jest synonimem dla czarnego diamentu właśnie, najtwardszego typu na świecie. Informacja ta wydaje się bezwartościowa, ale fani odkryli, że carbonado pośrednio wiąże się z kanonem Gwiezdnych Wojen, stąd ekscytacja oraz zapewne przyszłe próby rozwiązania zagadki, jaki wpływ ta nazwa może mieć na fabułę dziewiątego epizodu.

Ostatnia część Gwiezdnych Wojen zostanie wyreżyserowana przez J. J. Abramsa i będzie mieć premierę w grudniu 2019 roku. Prawdziwy tytuł tego epizodu poznamy prawdopodobnie w przyszłym roku, ale bardziej spodziewaną datą jest rok premiery filmu, czyli 2019. Raport na temat tytułu roboczego oraz tego, co on oznacza, przygotował portal Fantha Tracks.

Tagi: gwiezdne wojny gwiezdne wojny epizod ix