SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 18.12.2017 08:19
Xbox One X. Microsoft przypomina o recenzjach bestii w nowej reklamie
1981V

Xbox One X. Microsoft przypomina o recenzjach bestii w nowej reklamie

Chociaż najgorętszy okres roku producenci konsol mają już za sobą (to okolice Black Friday w listopadzie), to grudzień można również uznawać za motor napędowy wyników. Tak uważa też Microsoft, który przygotował nową-starą reklamę Xbox One X.

Czemu "nową-starą"? Ano dlatego, że Microsoft wykorzystywał już wcześniej widoczne w poniższym materiale przebitki z gameplayu. Tym razem zmieniły się jednak slogany reklamowe. Gigant z Redmond skupił się na przypomnieniu recenzji Xbox One X, które przygotowała większość redakcji. Oczywiście wybrano najbardziej pozytywne cytaty z dostępnych tekstów.

Moc GPU w Xbox One X bliska Titan X

Wiemy, że w listopadzie na rynku amerykańskim najwyższą sprzedaż zanotowało Sony. PS4 rozeszło się w największej liczbie egzemplarzy w okolicach Black Friday. Wg NPD to Microsoft zarejestrował jednak w listopadzie najwyższe wpływy finansowymi z tytułu sprzedaży swoich konsol. Więcej na ten temat przeczytacie w tym miejscu.

Wielu deweloperów ocenia moc Xbox One X w niezwykle pozytywny sposób. Ostatnio prezes Gaijin (autorzy War Thunder) stwierdził nawet, że GPU Xbox One X zbliża się do poziomu układów GeForce Titan X.

Tagi: Microsoft reklama xbox one xbox one x