SKLEP
Igor Chrzanowski Igor Chrzanowski 17.12.2017 16:29
Eidos Montreal nie zamierza porzucać tworzenia fabularnych gier dla pojedynczego gracza
1228V

Eidos Montreal nie zamierza porzucać tworzenia fabularnych gier dla pojedynczego gracza

Ekipa Eidos Montreal znana jest z tworzenia bardzo dobrych, wciągających i przede wszystkim wielkich gier nastawionych na przekazanie graczowi jakiejś historii, morału i nietypowych zagrań narracyjnych. 

W przeciągu ostatnich kilku dni po Sieci rozniosła się plotka głosząca, jakoby zespół Eidos Montreal miał po przygotowaniu ostatniej części Tomb Raidera, porzucić tworzenie gier singlowych na rzecz doświadczeń wieloosobowych i rozwijania gier jako usług, czego początkiem ma być przygoda Avengers.

Wiedźmin od Netflix ma wstępną datę premiery? Plotki sugerują szybki debiut

Na szczęście sam szef studia David Anfossi za pośrednictwem swojego Twittera zdecydował się zdementować te niezrozumiałe pogłoski i jasno napisał, że jego studio nie ma zamiaru porzucać tworzenia fabularnych gier dla samotników, gdyż po prostu bardzo to lubią.

Na pewno eksperyment z Avengersami wpłynie na cały zespół, ale nie na tyle, aby odchodzić od tego, co wykonują tak dobrze już od wielu lat. Miejmy zatem nadzieję, że po Shadow of the Tomb Raider i wspomnianej grze Marvela, Eidos powróci do Deus Ex, bądź rozpocznie nową markę.

Tagi: deus ex eidos tomb raider