SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2017 21:54
Homefront ponownie za darmo!
2774V

Homefront ponownie za darmo!

Przez najbliższe 24 godziny gracze mogą pobrać za darmo Homefront. Produkcja studia Digital Extreme może trafić do Waszej cyfrowej biblioteki. Nie odkładajcie tej przyjemności na później.

W telegraficznym skrócie warto przypomnieć, że Homefront trafiło na rynek w 2011 roku jednocześnie na trzy platformy. Gracze na Xboksach 360, PlayStation 3 i komputerach osobistych mogli zapoznać się ze shooterem, który zgarnął oceny na poziomie 70%.

Assassin's Creed IV: Black Flag za darmo! Ubisoft rozdaje wielką opowieść

W zeszłym tygodniu produkcja była dostępna za darmo na HumbleBundle.com, jednak dzisiaj możecie skorzystać z promocji Steam. Wystarczy wejść na platformę Valve, zalogować się i kliknąć magiczne „Zainstaluj”.

Nie jest to wyjątkowy hit, jednak na pewno możecie spędzić z produkcją kilka przyjemnych chwil, ponieważ ukończenie opowieści zajmuje około 5-6 godzin. Tytuł zajmuje około 10GB, a poniżej zapoznacie się z jego minimalnymi wymaganiami:

  • Procesor: Intel Pentium Core 2 Duo 2.4 GHz or AMD Athlon X2 2.8GHz
  • Pamięć: 2 GB RAM 
  • Grafika: Shader Model 3.0 graphics card with 256MB of memory, NVIDIA GeForce 7900GS or ATI Radeon 1900XT

Nadal nie poznaliśmy losów serii Homefront. Druga odsłona – Homefront: The Revolution – trafiła na rynek z wieloma gigantycznymi błędami i twórcy przez wiele miesięcy pracowali nad poprawą produkcji. Gra trafiła na półki sklepowe w maju 2016 roku.

Tagi: Homefront pc za darmo