Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 14.12.2017 16:10
Wolfenstein II: The Adventures of Gunslinger Joe na konkretnym zwiastunie! Zobaczcie nową opowieść
1446V

Wolfenstein II: The Adventures of Gunslinger Joe na konkretnym zwiastunie. Zobaczcie nową opowieść

Sympatycy mocnych shooterów od dzisiaj mogą zapoznać się z pierwszym, fabularnym dodatkiem do Wolfenstein II. Twórcy oferują The Adventures of Gunslinger Joe i na dobry początek zerknijcie na materiał zapowiadający wydarzenia.

Wolfenstein II: The New Colossus zostanie rozszerzone o trzy dodatki, które pozwolą graczom poznać zupełnie nowe historie. Pierwsza opowieść właśnie trafiła do Sieci, więc autorzy zdecydowali się zapowiedzieć wydarzenia zwiastunem.

Wolfenstein II: The New Colossus - recenzja gry

Głównym bohaterem historii został Joseph Stallion, który przed atakiem nazistów był zawodnikiem futbolu amerykańskiego, jednak teraz jest jednym z czołowych przedstawicieli ruchu oporu. Jego przygoda została zapowiedziana w Episode Zero – w ten sposób deweloperzy ujawnili skromne urywki trzech DLC.

Czego możemy spodziewać się po Stallionie? Facet bez problemu taranuje przeciwników, chętnie wskakuje na wielkie maszyny, korzysta jednocześnie z dwóch gnatów i mordowanie kolejnych zastępów nazistów sprawia mu sporo przyjemności.

Rozszerzenie jest już dostępne na wszystkich platformach i zainteresowani muszą przygotować 46 zł lub mogą zgarnąć Przepustkę Sezonową, która została wyceniona na 104 zł i zawiera wszystkie trzy dodatki.

Tagi: