SKLEP
Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 14.12.2017 09:13
Metroid Prime 4. Za produkcję ma odpowiadać Bandai Namco. Jutro poznamy 5 niezapowiedzianych gier
1150V

Metroid Prime 4. Za produkcję ma odpowiadać Bandai Namco. Jutro poznamy 5 niezapowiedzianych gier

Metroid Prime 4 został zaprezentowany już w trakcie targów E3 2017, ale od tego czasu zapanowała cisza w eterze na temat tego projektu. Przerywa ją ciekawa plotka o wiarygodnym statusie.

Kiedy źródłem branżowych przecieków nie jest anonimowa osoba, tylko redaktor kilku znanych serwisów o grach Nintendo, warto zainteresować się takimi doniesieniami. Tak jest w przypadku Marcusa Sellarsa, który nie tylko zdradził, że Bandai Namco przygotowuje na 15 grudnia wielką konferencję prasową, na której firma zapowie 5 nieujawnionych jeszcze gier. Jedną z kluczowych ról na rzeczonym wydarzeniu odegra Nintendo.

To nie koniec przecieków ze strony Marcusa Sellarsa. Redaktor zdradził, że za ujawnione na E3 2017 Metroid Prime 4 odpowiada Bandai Namco "z dużą ilością pomocy od Nintendo". Pierwszy zwiastun gry ma zostać opublikowany w styczniu 2018 roku, podczas audycji Nintendo Direct, która będzie jak zwykle transmitowana na żywo.

W tym miejscu warto przypomnieć o oficjalnym komunikacie prasowym Nintendo, wydanym przy okazji ujawnienia Metroid Prime 4. W komunikacie japońska firma stwierdziła, że procesem powstawania gry kieruje producent Kensuke Tanabe "oraz nowy, utalentowany zespół". Jak widać coś jest na rzeczy! Czekamy zatem na styczniowy Nintendo Direct (a być może już na jutrzejszą konferencję Bandai Namco).

Za cosplay Samus ze zdjęcia odpowiada MeganCoffey.


Tagi: Bandai Namco Metroid metroid prime metroid prime 4 nintendo