SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2017 23:36
Captain Tsubasa oficjalnie powraca! Pierwszy zwiastun zapowiada powrót przygody
5656V

Captain Tsubasa oficjalnie powraca! Pierwszy zwiastun zapowiada powrót przygody

Kilka tygodni temu informowałem naszych czytelników o plotce dotyczącej powrotu Tsubasy, a dzisiaj możemy spojrzeć na pierwszy zwiastun. Emisję nowej serii anime zapowiedziano na kwiecień przyszłego roku.

MANGA.TOKYO potwierdziło ostatnią plotkę. W Japonii powstaje nowe anime, w którym zobaczymy legendarnych piłkarzy z FC Nankatsu! Twórcy zdecydowali się na reboot, a premierę pierwszego odcinka zaplanowano na kwiecień.

Tsubasa powróci przed Mistrzostwami Świata? Bohater ma spotkać Messiego, Ronaldo i Neuera

Studio David Production jest odpowiedzialne za przygotowanie odcinków, a reżyserem w tym wypadku został Toshiyuki Kato (JoJo's Bizarre Adventure: Diamond Is Unbreakable). Chociaż Japończycy zdecydowali się na odświeżenie znanej przygody, to jednak możemy liczyć na zmiany w opowieści, ponieważ scenariusz przygotował Atsuhiro Tomioka (Inazuma Eleven, Pokémon XY).

Jest to naprawdę świetna wiadomość, która powinna ucieszyć fanów Tsubasy. Nadal nie wiemy, czy potwierdzą się plotki dotyczące nawiązania serii do zbliżających się Mistrzostw Świata – według portalu Bundesliga (Facebook) w opowieść zostali zaangażowani między innymi Neuer, czy też Messi oraz Ronaldo.

Na dobry początek otrzymaliśmy zwiastun, na którym zobaczycie kilka znanych twarzy. Tak prezentuje się lista aktorów głosowych, których usłyszymy w oryginalnej wersji:

  • Tsubasa Oozora: Yuko Sanpei
  • Genzo Wakabayashi: Kenichi Suzumura
  • Taro Misaki: Ayaka Fukuhara
  • Ryo Ishizaki: Mutsumi Tamura
  • Kojiro Hyuga: Takuya Sato
  • Roberto Hongo: Katsuyuki Konishi

Tagi: anime captain tsubasa trailer zwiastun