Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 13.12.2017 20:05
Soulcalibur VI zostało przygotowane w 70%. Gra otrzyma gościnnych bohaterów
759V

Soulcalibur VI zostało przygotowane w 70%. Gra otrzyma gościnnych bohaterów

Project Soul bardzo chętnie przedstawia nowe informacje dotyczące Soulcalibur VI. W grze ponownie wcielimy się w gościnnych bohaterów, a jednocześnie studio zdradziło kilka dodatkowych informacji o grze.

Japończycy długo czekali z ujawnieniem Soulcalibur VI. Deweloperzy podczas ostatniego wywiadu z redakcją Famitsu potwierdzili przygotowanie 70% zawartości, więc możemy śmiało przypuszczać, że bijatyka trafi do nas dopiero w drugiej połowie 2018 roku.

Soulcalibur VI na konkretnym gameplayu. Twórca opowiada o przygotowaniu gry

Hiroshi Okubo, Yoshiyuki Takahashi oraz Michinori Ozawa wspomnieli, że słowem kluczowym tytułu jest „reboot”, który zostanie zaprezentowane przez Story Mode. To właśnie w historii otrzymamy sporo smaczków dotyczących poprzednich odsłon serii, które w konkretny sposób pozwolą przygotować się na nadciągające atrakcje.

W Soulcalibur VI nie zabraknie znanych wojowników, ale autorzy pracują również nad nowymi bohaterami, które odegrają istotną rolę w wydarzeniach. Twórcy przygotowują również „gości”, których widzieliśmy już w poprzednich odsłonach.

Podczas rozgrywki ponownie otrzymamy możliwość wykonywania potężnych ataków Critical Edge, które konkretnie uszkodzą przeciwników, jednak tym razem będziemy je aktywować za pomocą jednego przycisku – autorzy w ten sposób uśmiechną się do mniej doświadczonych graczy, ponieważ walki mają wyglądać imponująco.

Dodatkowo studio pracuje nad rozbudowanym treningiem oraz samouczkiem, a w trakcie rozgrywki skorzystamy z edytora postaci. Ten ostatni element nie został dokładnie zaprezentowany, ale możemy sądzić, że autorzy pozwolą nam między innymi dobierać combosy oraz personalizować wygląd herosa.

Jakiego „gościa” chcielibyście zobaczyć w Soulcalibur VI?

Źródło: https://www.destructoid.com/expect-guest-characters-and-creator-mode-in-soulcalibur-vi-477691.phtml?

Tagi: Bandai Namco Project Soul Soulcalibur VI