Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 11.12.2017 15:15
Ataribox zamówimy już w tym tygodniu! Twórcy zapowiadają wydarzenie
975V

Ataribox zamówimy już w tym tygodniu. Twórcy zapowiadają wydarzenie

Atari szykuje się do ważnego ogłoszenia związanego z Ataribox. Firma już wcześniej informowała, że sprzęt poznamy jeszcze w tym roku, a właśnie otrzymaliśmy konkretną datę. Konsolę zamówimy już wkrótce.

Sympatycy retro powinni szykować gotówkę. Atari właśnie zapowiedziało rozpoczęcie zbierania zamówień przedpremierowych na Ataribox. Urządzenie zamówimy od 14 grudnia 2017 roku!

Ataribox Joystick zaprezentowany. Fani klasyki będą zadowoleni

Atari już kilka miesięcy temu zapowiedziało przygotowanie nowego urządzenia. Firma małymi krokami prezentuje szczegóły i z konsolą najbardziej będą zainteresowani fani retro rozgrywki. Urządzenie jest reklamowane następującymi słowami:

„Ataribox to niesamowity nowy system domowej rozgrywki „wszystko-w-jednym”, który oferuje możliwość doświadczania ponadczasowej klasyki gier wideo, grania w najnowsze i największe produkcje, a także posiada integracje z ulubionymi aplikacjami multimedialnymi. Wszystko za pomocą konfigurowalnego interfejsu open source.”

Urządzenie ma zaoferować świetne klasyki, „gorące, nowe indyki” i otwartą strukturę. Nadal nie poznaliśmy konkretów dotyczących ceny, jednak wcześniej korporacja zapowiadała sprzęt za około 900-1080 zł. Warto oczywiście wziąć pod uwagę, że pierwsza partia będzie dostępna w lepszej cenie, więc warto zaplanować zakupy przed świętami.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Atari ataribox preorder

Nie przegap