SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 08.12.2017 17:59
The Evil Within 2 z wersją demonstracyjną. Wypróbujcie przerażającą historię Tango Gameworks
711V

The Evil Within 2 z wersją demonstracyjną. Wypróbujcie przerażającą historię Tango Gameworks

Bethesda od kilku miesięcy prowadzi bardzo otwartą kampanię marketingową swoich produkcji, która najwidoczniej się sprawdza. The Evil Within 2 jest tego żywym przykładem i dzisiaj możecie zapoznać się z wersję demonstracyjną gry Tango Gameworks.

Bethesda na przestrzeni ostatnich miesięcy wrzuciła na rynek kilka naprawdę mocnych tytułów i za każdym razem firma wyznawała prostą taktykę: na początku podrzuca zwiastuny, później pokazuje dłuższe fragmenty rozgrywki, a po premierze publikuje wersję demonstracyjną.

The Evil Within 2 - recenzja gry. Klasyka horroru w wysokiej formie

Ta koncepcja najwidoczniej odnosi sukcesy, ponieważ studio właśnie potwierdziło demo The Evil Within 2. Pliki możecie pobrać z PlayStation Store, Xbox Store oraz Steam, jednak autorzy nie ujawnili dokładnych informacji dotyczących zawartości.

Mogę przy tym śmiało przypuszczać, że deweloperzy udostępnili początek historii – identyczny ruch widzieliśmy w przypadku Prey oraz Wolfenstein II: The New Colossus, ponieważ twórcy w taki sposób zachęcają graczy do kontynuowania zabawy po kupieniu pełnej wersji.

Tango Gameworks aktualnie nie potwierdziło planów dotyczących przyszłych projektów, ale bardzo możliwe, że autorzy przygotują dodatki do The Evil Within 2 – już w przypadku pierwowzoru otrzymaliśmy możliwość zapoznania się z przygodami, które w świetny sposób dopowiadały opowieść.

Tagi: Bethesda demo tango gameworks The Evil Within 2