SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.12.2017 18:10
Far Cry 5 i The Crew 2 opóźnione! Ubisoft potrzebuje więcej czasu na stworzenie gier
2143V

Far Cry 5 i The Crew 2 opóźnione! Ubisoft potrzebuje więcej czasu na stworzenie gier

Nie mamy dobrych informacji dla fanów wyczekujących na Far Cry 5 i The Crew 2. Ubisoft właśnie potwierdził przełożenie premier obu produkcji. W przypadku Ivory Tower nie otrzymaliśmy nowej daty.

Far Cry 5 miał trafić na rynek 27 lutego 2018 roku, a The Crew 2 było datowane na 16 marca 2018 roku, jednak obie te daty nie są już aktualne. Ubisoft w krótkiej notce potwierdził, że musi znacząco dopracować produkcje.

Poradnik do Far Cry 5

Według najnowszej informacji Far Cry 5 trafi do graczy 27 marca, jednak premiera The Crew 2 odbędzie się w znacznie późniejszym terminie. Ubisoft nie potrafi aktualnie sprecyzować terminu, jednak autorzy potrzebują „kilku dodatkowych miesięcy” na przeprowadzenie testów i wykorzystanie zebranych informacji od graczy. The Crew 2 nadjedzie w terminie od kwietnia do września 2018 roku.

Ubisoft Montreal, czyli zespół odpowiedzialny za Far Cry 5, wykorzysta miesiąc na „dodatkowe ulepszenia, które przyniosą najlepsze, najbardziej ambitne doświadczenie Far Cry zgodnie z pierwotną wizją zespołu”. Jednocześnie twórcy zamierzają jutro pokazać nową rozgrywkę z produkcji.

To jednak nie koniec złych informacji, ponieważ Ubisoft przygotowuje aktualnie trzy niezapowiedziane pozycje i jeden z tytułów miał trafić na rynek w roku obrotowym 2018-2019, jednak ze względu na dzisiejsze zmiany, gra zadebiutuje dopiero w kolejnym roku podatkowym (2019-2020).

Tagi: data premiery far cry 5 opóźnienie The Crew 2 ubisoft