SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 07.12.2017 14:26
PlayStation 4 i PlayStation VR z fantastycznymi wynikami! Sony chwali się sprzedażą
2478V

PlayStation 4 i PlayStation VR z fantastycznymi wynikami! Sony chwali się sprzedażą

Sony wydało specjalny komunikat dotyczący sprzedaży PlayStation 4 i PlayStation VR. Firma cieszy się z wyśmienitych rezultatów, które były możliwe dzięki ostatnim wyprzedażom. Japończycy mogą świętować.

Szefostwo Sony Interactive Entertainment nie może narzekać na brak pozytywnych informacji dotyczących wyników swoich urządzeń. Firma właśnie potwierdziła sprzedaż 70,6 milionów egzemplarzy PlayStation 4 do 3 grudnia 2017 roku!

12 Deals of Christmas. Need for Speed Payback w świątecznej promocji Sony

Przekroczenie kolejnej bariery było bez wątpienia możliwe dzięki dobrze przeprowadzonej akcji promocyjnej podczas Black Friday – konsolę Japończyków można było nabyć w naprawdę atrakcyjnych cenach.

Sony jednocześnie potwierdziło sprzedaż ponad 671,8 miliona gier na PlayStation 4 w stacjonarnych oraz cyfrowych sklepach, a jednocześnie PlayStation VR trafiło już do ponad 2 milionów klientów na całym świecie! Firma wrzuciła na rynek 150 tytułów na PlayStation VR, które łącznie osiągnęły ponad 12,2 miliona sprzedanych kopii.

Andrew House, szef Interactive Entertainment, skomentował sukces następującymi słowami:

„Radujemy się, że tak wiele osób może cieszyć się wyjątkową ofertą rozrywkową PlayStation 4 i że wschodząca technologia, jaką jest PlayStation 4, wciąż zyskuje na sile. Nie mogę wystarczająco podziękować naszym fanom i partnerom. Ich wsparcie, od momentu uruchomienia pierwszego PlayStation w 1994 roku, pomogło uczynić z PlayStation jedną z największych konsolowych usług sieciowych na świecie. Będziemy kontynuować ścisłą współpracę z partnerami i utrzymamy ten impet oraz niezłomny rozwój, czyniąc tym samym PlayStation 4 najlepszym miejscem do grania.”

To oczywiście nie koniec, a Sony zapowiada, że w przyszłym roku zagramy w między innymi: Dissidia Final Fantasy NT, Monster Hunter: World, Yakuza Kiwami 2, God of War oraz Shadow of the Colossus. Zdaniem Japończyków, na PlayStation VR zmierza ponad 130 oczekiwanych tytułów.

Źródło: http://www.sie.com/en/corporate/release/2017/171207.html

Tagi: playstation 4 Sony sprzedaż tweet wyniki sprzedaży