SKLEP
Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2017 17:11
Injustice 2 prezentuje Atoma. Gameplay zapowiada wyjątkowo mocnego zawodnika a nowości mogą trafić na TGA
353V

Injustice 2 prezentuje Atoma. Gameplay zapowiada wyjątkowo mocnego zawodnika a nowości mogą trafić na TGA

Już od przyszłego tygodnia gracze otrzymają dostęp do kolejnego wojownika z Injustice 2. Atom został zaprezentowany na dłuższej rozgrywce i nowa postać może zainteresować wielu fanów produkcji.

Na 12 grudnia zaplanowano premierę kolejnego wojownika do Injustice 2. Gracze w tym dniu otrzymają dostęp do Atoma, który został zaprezentowany na świeżym fragmencie rozgrywki.

Injustice 2. Zobaczcie najlepsze akcje z ostatniego turnieju ELEAGUE

Tworzenie nowych wojowników do bijatyk nigdy nie jest łatwą sprawą, ponieważ autorzy muszą bardzo rozważnie decydować o ciosach oraz możliwościach postaci. NetherRealm Studios ma jednak doświadczenie w kreowaniu kolejnych fighterów, więc możemy mieć nadzieję, że Atom nie zniszczy balansu.

Muszę mimo wszystko zauważyć, że przynajmniej na zwiastunie, Ryan Choi wygląda na wyjątkowo mocnego bohatera, który może zaburzyć ład na serwerach. Czwarty Atom otrzymał kilka bardzo konkretnych umiejętności.

Możliwe, że już w tym tygodniu poznamy kolejne rozszerzenia do Injustice 2. Ed Boon zapowiedział swoje przybycie na The Game Awards, więc możemy oczekiwać, że deweloper przywiezie na imprezę zwiastun z kolejnym DLC. Jeszcze przed premierą bijatyki, studio zapowiadało, że zamierza rozwijać projekt przez wiele miesięcy.

Tagi: Injustice 2 netherrealm studios trailer zwiastun