Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 06.12.2017 15:37
Antigraviator zaoferuje dynamiczną jazdę dla fanów serii Wipeout. Efektowny zwiastun zapowiada atrakcje
982V

Antigraviator zaoferuje dynamiczną jazdę dla fanów serii Wipeout. Efektowny zwiastun zapowiada atrakcje

W ostatnich miesiącach kilkukrotnie miałem okazję wspominać o produkcjach czerpiących garściami z dorobku serii Wipeout, a dzisiaj ponownie otrzymałem wiadomość od deweloperów, którzy zamierzają zaoferować wymagającą zabawę w statkach antygrawitacyjnych. Poznajcie Antigraviator.

Antigraviator to dynamiczne wyścigi w statkach antygrawitacyjnych przygotowane przez belgijskie studio Cybernetic Walrus. Zespół został założony przez czterech absolwentów Howest University - Digital Arts and Entertainment, czyli uczelni, która w 2017 roku została uznana „najlepszym miejscem do projektowania i tworzenia gier”.

Recenzje WipEout Omega Collection potwierdzają dobrze wysmażone mięsko!  

Akcja produkcji przeniesie graczy do 2210 roku, gdzie ludzie zaczęli coraz to lepiej wykorzystywać przełomowe odkrycie w dziedzinie antygrawitacji i oferują wyścigi specjalnych pojazdów. W grze pojawią się trzy tryby rozgrywki i za każdym razem gracze usłyszą unikalną muzykę przystosowaną do zmagań.

Antigraviator zaoferuje kampanię single-player, w której będziemy odblokowywać nowe statki, części oraz skórki do maszyn. Fani zmagań sieciowych wezmą udział w dymiących pojedynkach z rankingami, a jednocześnie w grze pojawi się split-screen do czterech zawodników. Podczas wyścigów skorzystamy ze specjalnych pułapek, czy też power-upów.  

Na kolejne informacje musimy jeszcze zaczekać, ale autorzy obiecują wyjątkowo szczegółowe trasy i rywalizację na najwyższym poziomie. Gra zadebiutuje dopiero w drugim kwartale 2018 roku, więc deweloperzy mają jeszcze sporo czasu na dopracowanie propozycji.

Na dobry początek, zerknijcie na kilka screenów w galerii oraz zwiastun.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: antigraviator cybernetic walrus Iceberg Interactive zapowiedź

Nie przegap