SKLEP
Piotr Rozbicki Piotr Rozbicki 05.12.2017 13:53
Wielkie starcie konsol w nowym numerze PSX Extreme!
1046V

Wielkie starcie konsol w nowym numerze PSX Extreme!

Czekaliśmy z niecierpliwością na moment, w którym najwięksi gracze z branży rzucą wszystkie karty na stół. W tej chwili pozostaje już tylko sprawdzenie, kto miał lepszą rękę, dlatego, gdy mieliśmy już czas, by zaprzyjaźnić się na dłużej z Xbox One X, postanowiliśmy porównać go w bezpośrednim starciu z PS4 Pro. O wynikach tego pojedynku przeczytacie w 244 numerze PSX Extreme!

Kiedy opadł już szał premierowych zakupów edycji "Project Scorpio", wzięliśmy na spokojnie Xboxa One X w obroty, czego efektem jest szczegółowy test konsoli w najnowszym numerze PSX Extreme.

Kup prenumeratę!

Ale zrobiliśmy coś więcej. Nasz spec od technologii - Dżujo - postawił "potwora" Microsoftu obok PS4 Pro i zaczął porównywać potencjał dwóch najmocniejszych konsol na rynku.

Wyniki tego swoistego pojedynku poznacie na naszych porównaniach mocy obliczeniowej, funkcji i usług oraz poszczególnych gier. Która działa lepiej na PS4 Pro, a dla której warto kupić Xbox One X? Dowiecie się tego wszystkiego na sześciu stronach naszego Tematu Numeru.

To wszystko i jeszcze więcej w najnowszym numerze PSX Extreme!

Tagi: ps4 pro psx extreme xbox one x