Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2017 17:59
Soulcalibur VI lub Halo 6 na The Game Awards? Organizator zapowiada duże ogłoszenie
809V

Soulcalibur VI lub Halo 6 na The Game Awards? Organizator zapowiada duże ogłoszenie

Za tydzień odbędzie się gala The Game Awards, na której nie zabraknie mocnych zapowiedzi. Goeff Keighley właśnie potwierdził powrót grubej marki i podczas wydarzenia zobaczymy pierwszą zajawkę.

Goeff Keighley małymi krokami zapowiada przyjemności przygotowane na tegoroczne The Game Awards. Na gali „Growych Oscarów” nie zabraknie materiałów z wyczekiwanych gier, czy też mocnych zapowiedzi. 

Soulcalibur VI. Powrót serii zostanie ogłoszony już za 2 tygodnie?

The Game Awards może okazać się w tym roku wyjątkowo ciekawą imprezą, ponieważ na wydarzeniu zobaczymy nową część„znanej marki”.  Goeff Keighley w rozmowie z dziennikarzem Kotaku zapowiedział prezentację następującymi słowami:

„30-sekundowy CG teaser-trailer szóstej części szalonej marki.”

Co to może być? Opcji jest naprawdę sporo, ale według najnowszych plotek w zaawansowanej fazie powstawania znajduje się SoulCalibur IV, a 343 Industries powinno wkrótce przedstawić swój nowy tytuł, którym prawdopodobnie będzie Halo 6.

Szczerze mówiąc najbardziej obstawiam bijatykę Japończyków, ale wśród głosów graczy znajduje się jeszcze… Metal Gear Solid 6, czy też Elder Scrolls 6. Marzenia? Zobaczymy. Z tego miejsca przypominam, że nasza redakcja przedstawi dokładną relację z The Game Awards 2017.

Źródło: Twitter.com

Tagi: geoff keighley the game awards zapowiedź

Nie przegap