Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2017 19:37
Xenoblade Chronicles X na Nintendo Switch to niemal pewniak. Przeniesienia gry chce szef studia
1229V

Xenoblade Chronicles X na Nintendo Switch to niemal pewniak. Przeniesienia gry chce szef studia

Nintendo Switch obok fantastycznych, ekskluzywnych tytułów otrzymuje również perełki z Nintendo Wii U. Jedną z takich gier może okazać się Xenoblade Chronicles X i sympatycy ogromnej przygody powinni zacierać rączki, ponieważ o przeniesieniu gry wypowiedział się Tesuya Takahashi.

Już jutro na rynku zadebiutuje Xenoblade Chronicles 2, czyli jedna z najbardziej oczekiwanych tegorocznych premier na Nintendo Switcha. Rayos spędził z tytułem wiele nocy i jego wrażenia znajdziecie w gorącej recenzji.

Xenoblade Chronicles 2 - recenzja gry

Monolith Soft będzie teraz pracować nad rozszerzeniami do Xenoblade Chronicles 2, ale autorzy nie zapominają o niedocenionym  Xenoblade Chronicles X. W sprawie produkcji wypowiedział się szef studia, który nie ukrywa, że chciałby zobaczyć grę na Nintendo Switchu:

„Są takie chwile, gdy mam ochotę zagrać w Xenoblade Chronicles X i zastanawiam się, jak miło byłoby zobaczyć tytuł na Nintendo Switchu. Oczywiście sporo w tym wypadku zależy od między innymi popytu, ale będę się nad tym zastanawiał omawiając przyszłe plany z Nintendo.”

Trudno w tym wypadku liczyć na premierę w pierwszych miesiącach 2018 roku, jednak warto wiedzieć, że nawet szef Monolith Soft dostrzega potrzebę przygotowania odpowiedniego portu.

Szczerze mówiąc miałem nadzieję, że prace nad przeniesieniem Xenoblade Chronicles X trwają już od dobrych kilku miesięcy, a wkrótce otrzymamy konkretną zapowiedź, jednak w sumie nie ma co narzekać. Teraz jest czas, by dobrze poznać Xenoblade Chronicles 2, a w późniejszym terminie powrócimy do „Iksa”.

Źródło: http://www.siliconera.com/2017/11/30/monolith-soft-president-wants-bring-xenoblade-chronicles-x-switch/

Tagi: monolith soft Nintendo nintendo switch xenoblade chronicles x

Nie przegap