Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 30.11.2017 17:33
The Walking Dead Collection znacząco upiększone. Telltale Games pokazuje poprawioną grafikę
1029V

The Walking Dead Collection znacząco upiększone. Telltale Games pokazuje poprawioną grafikę

Telltale Games w 2018 roku zakończy historię Clementine, jednak już w grudniu na rynku zadebiutuje kompletne wydanie The Walking Dead. Gracze w tym wypadku mogą liczyć na nową oprawę, która została zaprezentowana na specjalnym materiale.

Pierwszy odcinek The Walking Dead od Telltale Games zadebiutował na rynku w kwietniu 2014 roku. Od tego wydarzenia minęło sporo czasu, więc autorzy przed wrzuceniem całości do pudełek, zdecydowali się upiększyć produkcje.

The Walking Dead z wielkimi zmianami. Robert Kirkman zapowiada rewolucję

The Walking Dead: The Final Season został zapowiedziany w lipcu, a premiera pierwszego epizodu odbędzie się w 2018 roku. Główną bohaterką przygody zostanie Clementine i deweloperzy potwierdzili, że będzie to „ostatnia opowieść” dziewczyny.  

Deweloperzy zdecydowali się nie czekać na tę przyjemność i 5 grudnia na rynek trafi pudełko zatytułowane The Walking Dead Collection. W tym wypadku otrzymamy 19 odcinków z następujących historii:

  • The Walking Dead: Season One
  • The Walking Dead: Season Two
  • The Walking Dead: Michonne
  • The Walking Dead: A New Frontier
  • The Walking Dead: The Final Season

Oczywiście w przypadku „finału” klienci będą musieli zaczekać i pobrać odcinki z Sieci. Mimo wszystko warto zwrócić uwagę na ulepszenia, ponieważ autorzy zadbali o znaczące poprawienie oprawy. Nową jakość zobaczycie na poniższym filmie.

Tagi: gameplay Telltale Games The Walking Dead Collection

Nie przegap