Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2017 19:37
The Elder Scrolls Online za darmo na PlayStation 4 i PC. Tydzień bezpłatnej rozgrywki
1783V

The Elder Scrolls Online za darmo na PlayStation 4 i PC. Tydzień bezpłatnej rozgrywki

ZeniMax Online Studios świętuje 10 milionów graczy The Elder Scrolls Online i z tej okazji deweloperzy zapraszają graczy do zapoznania się z wielką produkcją. Fani mogą szykować się na kilka ciekawych atrakcji.

The Elder Scrolls Online zadebiutowało na PlayStation 4, Xboksach One i komputerach osobistych w kwietniu 2014 roku. Tytuł od premiery został powiększony przez kilka dodatków, a ZeniMax Online Studios wciąż przygotowuje atrakcje dla fanów uniwersum.

Fallout 4 i Skyrim Special Edition z ulepszeniami dla Xbox One X. Bethesda zdradza szczegóły

Deweloperzy świętują osiągnięcie 10 milionów graczy i zapraszają kolejnych na serwery. Od 30 listopada do 6 grudnia posiadacze PlayStation 4 i komputerów osobistych mogą za darmo zapoznać się z The Elder Scrolls Online i jednocześnie zgarnąć ekscytujące dodatki.

Tydzień bezpłatnej rozgrywki zawierać będzie:

  • Potężny otwarty świat, pełen przygód: Dostęp do pełnej, podstawowej wersji The Elder Scrolls Online (nie zawiera ESO: Morrowind). Idź dokąd chcesz, z kim chcesz, aby spędzić setki godzin w tym potężnym otwartym świecie.
  • 500 Crowns gratis: Nowe konta otrzymają 500 Crowns do wydania w Crown Store na niepowtarzalne chowańce, pomocne zwoje doświadczenia, mikstury i nie tylko.
  • Zachowanie postępów: Postępy dokonane w poprzednich wydarzeniach bezpłatnej gry zostają zachowane dla graczy, którzy chcą powrócić. Wszystkie stworzone postacie, zakupione Crown Packs i przedmioty z Crown Store, a także wszystkie postępy poczynione w trakcie tygodnia bezpłatnej gry zostaną zachowane, jeśli gracz zdecyduje się kupić pełną wersję.

Zabawa na PlayStation 4 wymaga aktywnego członkostwa PlayStation Plus, a wszystkie pliki pobierzemy z PlayStation Store. Tytuł na PC będzie dostępny przez witrynę Bethesdy oraz na Steam. Twórcy zdecydowali się nawet stworzyć ciekawe „wydarzenie lochu”, które rozpocznie się już jutro o godzinie 16:00:

„Od godziny 16:00, 30 listopada, do godziny 16:00, 6 grudnia, wszyscy gracze w ESO będą mogli wziąć udział w specjalnym wydarzeniu lochu i zyskać szansę na zdobycie dodatkowych nagród w grze, w tym pakietów przedmiotów jednorazowych i kolekcjonerskich, zawierających chowańce, wierzchowce i kostiumy. Gracze muszą jedynie zaliczyć losowy loch poprzez system Dungeon Finder (na poziomie normalnym lub weterana) - dzięki temu otrzymają tajemnicze pudełko nagród. Wszystkie postacie na wszystkich platformach będą mogły wziąć udział, w tym gracze biorący udział w tygodniu bezpłatnej gry. Nie ma ograniczeń co do kraju/regionu.”

Uczestnicy zabawy mają szansę wygrać nagrody, a wszystkie informacje dotyczące konkursu znajdziecie na stronie #10MilionStories.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Bethesda PC playstation 4 The Elder Scrolls Online za darmo ZeniMax Online Studios

Nie przegap