Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2017 17:04
Shin Megami Tensei V zmierza na Zachód. Bez długiego czekania i bolesnego cierpienia
564V

Shin Megami Tensei V zmierza na Zachód. Bez długiego czekania i bolesnego cierpienia

Nintendo właśnie potwierdziło kapitalną wiadomość. Atlus nie zapomina o graczach z Zachodu i zamierza wrzucić Shin Megami Tensei V do Europy oraz Stanów Zjednoczonych. Z tej okazji oglądamy stosowny zwiastun.

Na tak kapitalną wiadomość czekali wszyscy fani Shin Megami Tensei. Atlus oraz Nintendo wspólnymi siłami ogłosili przeniesienie piątej odsłony serii na Zachód. Gracze mogą szykować się na konkretną opowieść!

Persona 5: Ultimate Edition na PlayStation 4 i PlayStation 3 w abstrakcyjnych cenach

Zapowiedź Shin Megami Tensei V rozgrzała sympatyków uniwersum, jednak gracze z Zachodu wciąż czekali na konkrety dotyczące przeniesienia przygody do Europy oraz Ameryki. Dzisiaj otrzymaliśmy poniższy zwiastun, który otrzymał angielskie napisy.

Deweloperzy oraz wydawca potwierdzili opublikowanie przygody w kolejnych miejscach, lecz wciąż nie otrzymaliśmy potwierdzenia światowej premiery – ujawnienie nowej wersji na wiele miesięcy przed premierą japońskiego wydania może to sugerować, ale nadal czekamy na szczegóły.

Mimo wszystko możemy świętować, bo nawet jeśli Japończycy nie zdecydują się na jednoczesny debiut na trzech kontynentach, to nie powinniśmy długo czekać. W końcu obie firmy doskonale zdają sobie sprawę z ogromnego zainteresowania Nintendo Switchem na całym świecie.

Tagi: Atlus Nintendo nintendo switch Shin Megami Tensei V

Nie przegap