Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 29.11.2017 21:00
Seven: The Days Long Gone z dynamiczną i efektowną walką. Gameplay pokazuje możliwości bohatera
727V

Seven: The Days Long Gone z dynamiczną i efektowną walką. Gameplay pokazuje możliwości bohatera

W Seven: The Days Long Gone nie będziemy tylko i wyłącznie unikać przeciwników, czy też chować się w cieniu. Doświadczony złodziej potrafi również zaatakować rywali, a najnowszy materiał pozwala spojrzeć na zdolności głównego bohatera.

Na przestrzeni kilku tygodni mogliśmy spojrzeć na kilka materiałów z Seven: The Days Long Gone, jednak dotychczas autorzy prezentowali świat, czy też możliwości cichego przemieszczania się po terenach.

Seven: The Days Long Gone. Zwiastun przedstawia skradanie się i eliminowanie rywali

W Seven: The Days Long Gone nie będziemy się nudzić. Gdy zdecydujemy się rozprostować paluchy, to bez problemu wyciągniemy nawet dwa miecze i zaczniemy dynamiczną walkę z napotkanymi przeciwnikami.

Heros może unikać ciosów rywali, korzystać z najróżniejszych zdolności, stawiać pułapki, więc podczas zabawy otrzymamy możliwość „eksperymentowania” i tym samym łączenia różnych opcji. Dobry mix pozwoli działać w efektowny i efektywny sposób.

Najnowszy materiał pozwala spojrzeć na walkę i śmiało mogę powiedzieć, że propozycja Polaków przypadła mi do gustu. Będzie to oczywiście tylko i wyłącznie jedna z opcji, jednak jestem przekonany, że gracze chętnie od czasu do czasu zabawią się z rywalami i pokażą im kilka kocich ruchów.

Źródło: YouTube.com

Tagi: fool's theory gameplay IMGN.PRO Seven: The Days Long Gone

Nie przegap