Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2017 16:20
Yooka-Laylee zadebiutuje na Nintendo Switch w grudniu. Gameplay pokazuje nową wersję
1058V

Yooka-Laylee na Nintendo Switch. Data premiery, gameplay i osiągnięcia!

Pamiętacie jeszcze o Yooka-Laylee? Wielki projekt byłych twórców z Rare w końcu otrzymał ostateczną datę premiery w wersji na Nintendo Switcha. Z tej okazji możemy spojrzeć na fragment rozgrywki, który może zachęcić do przygody niezdecydowanych.

Yooka-Laylee to jeden z hitów Kickstartera. Twórcy zebrali gotówkę na przygotowanie tytułu w zaledwie 40 minut, ale gra w dniu pierwotnego debiutu nie zaprezentowała wybitnej jakości. Produkcja zgarnęła średnią ocen na poziomie 72%.

Yooka-Laylee - recenzja gry

Sympatycy konsol Nintendo długo czekali na wersję przeznaczoną na Nintendo Switcha, jednak dzisiaj możemy potwierdzić, że gra trafi do eShopu dokładnie 14 grudnia. Tydzień wcześniej złożymy zamówienie przedpremierowe i przygoda będzie dostępna wyłącznie w dystrybucji cyfrowej.

Twórcy nie ukrywają, że przeniesienie opowieści trwało długo, ponieważ zespół nigdy wcześniej nie pracował na tej platformie Nintendo. Deweloperzy otrzymali duże wsparcie od Unity, Nintendo oraz Team 17.

Yooka-Laylee na Nintendo Switch jest „najbardziej dopracowaną odsłoną”, która jednocześnie debiutuje z serią aktualizacji, czy też specjalnymi, ekskluzywni elementami dostępnymi wyłącznie na Nintendo Switchu. Gracze skorzystają z pojedynczego Joy-Cona podczas rozgrywki sieciowej, pozycja gra otrzyma nawet „niestandardowy system osiągnieć”.

Aktualnie nie otrzymaliśmy konkretów dotyczących Achievementów, ale już wcześniej pojawiły się sygnały, według których Nintendo Switch otrzyma własne „pucharki”, które będziemy odblokowywać podczas rozgrywki.

Źródło: http://www.eurogamer.net/articles/2017-11-28-yooka-laylee-finally-has-a-nintendo-switch-release-date

Tagi: gameplay Playtonic Games team17 Yooka-Laylee

Nie przegap