Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2017 15:59
Mario ma otrzymać własne płatki śniadaniowe. Pudełko zadziała niczym amiibo
693V

Mario ma otrzymać własne płatki śniadaniowe. Pudełko zadziała niczym amiibo

Nintendo w ostatnich miesiącach podbija cały świat za sprawą swoich konsol, ale firma chce więcej. Zdaniem najnowszych przecieków, na rynku mają pojawić się płatki śniadaniowe, które powinny zainteresować wszystkich posiadaczy Nintendo Switchów.

Nintendo Switch radzi sobie fantastycznie, Super Mario Odyssey to jedna z najlepszych gier 2017 roku, a Nintendo Classic Mini: SNES wciąż cieszy się świetnym zainteresowaniem. Czy można chcieć więcej?

Super Mario Bros może otrzymać pełnometrażowy film. Nintendo domyka umowę

Zdaniem najnowszych plotek Nintendo ma ciekawy plan. Według redaktora bloga śniadaniowego Cerealousy wkrótce do sprzedaży trafią nowe płatki, których pudełko będzie funkcjonować jak amiibo. W tym wypadku klienci otrzymają smakołyki w formie między innymi gwiazdek.

Za produkcję w tym wypadku ma odpowiadać firma Kellogg, która przygotowuje „Super Mario Cereal”. Prawdopodobnie produkt trafi wyłącznie na amerykański rynek, jednak warto nadmienić, że w swoim czasie sieć sklepów Biedronka oferowała płatki Kellogg z Gwiezdnych Wojen oraz Krainy Lodu.

Na potwierdzenie tych rewelacji musimy jeszcze zaczekać, jednak Cerealousy dotarło nawet do grafiki przestawiającej opakowanie – pojawia się tutaj wzmianka „This Box is a Special amiibo”, więc możemy spodziewać się, że na kartonie pojawi się tag NFC (lub w środku znajdziemy kartę?), która pozwoli odblokować dodatkowe przyjemności w Super Mario Odyssey.

Super Mario Cereal

Źródło: https://www.destructoid.com/rumor-has-it-that-the-next-amiibo-might-be-a-cereal-box-475113.phtml

Tagi:

Nie przegap