Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2017 15:05
Crash Bandicoot otrzymał olbrzymią i drogą figurkę. Maska Aku Aku trafi do największych fanów serii
3279V

Crash Bandicoot otrzymał olbrzymią i drogą figurkę. Maska Aku Aku trafi do największych fanów serii

Crash Bandicoot powrócił w blasku, gra zaliczyła świetne rezultaty na całym świecie, więc gracze wyczekują na kolejny krok Activision. Wydawca aktualnie nie potwierdza pozytywnych informacji dotyczących potencjalnej kontynuacji, ale za to możemy zapoznać się z nowym projektem First 4 Figures. 

W czerwcu byliśmy świadkami wielkiego powrotu Crasha. Vicarious Visions przygotowało świetny zestaw trzech produkcji, które zostały docenione przez graczy oraz dziennikarzy z całego świata. Crash Bandicoot N-Sane Trilogy zgarnęło oceny na poziomie 80%.

Crash Bandicoot N-Sane Trilogy sprzedaje się świetnie - podano pierwszy konkretny wynik!

Sytuację postanowiło wykorzystać First 4 Figures, które już w lipcu ujawniło figurkę Crasha Bandicoota, a teraz zdecydowano się na nowy gadżet. Twórcy przygotowali maskę Aku Aku, którą będzie można nabyć w trzech edycjach.

  • Standardowe wydanie – 384,99 dolarów
  • Ekskluzywne wydanie – 384,99 dolarów
  • Złote wydanie – 384,99 dolarów

Niezależnie od wyboru, klienci muszą przygotować około 1359 zł – cena nie zawiera podatku oraz transportu. Należy na pewno zaznaczyć, że poszczególne figurki różnią się małymi dodatkami – ekskluzywny pakiet zawiera podświetlenie LED (w oczach), a złote wydanie również charakteryzuje się lampami, ale autorzy zdecydowali się zmienić kolorystykę.

Pewnie tylko nieliczni zdecydują się na taką przyjemność, ale trzeba przyznać, że First 4 Figures postarało się i figurka jest nie tylko ogromna, ale również została przygotowana z dbałością o najmniejsze detale.

Źródło: https://www.dualshockers.com/crash-bandicoot-aku-aku-mask-statue/

Tagi: crash bandicoot Crash Bandicoot N-Sane Trilogy figurka

Nie przegap