Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 28.11.2017 14:02
Nintendo szykuje niespodzianki na The Game Awards? Firma zaprasza fanów
692V

Nintendo szykuje niespodzianki na The Game Awards? Firma zaprasza fanów

Już w przyszłym tygodniu będziemy świadkami dwóch ważnych imprez dla fanów elektronicznej rozgrywki. Na dobry początek odbędzie się show Geoffa Keighley’a, na którym powinny pojawić się intersujące ogłoszenia dla fanów Nintendo.

Nintendo już w ubiegłym roku pozytywnie zaskoczyło pojawiając się na The Game Awards i prezentując mocny materiał z The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Bardzo możliwe, że Japończycy ponownie dogadali się z organizatorem wydarzenia, bo korporacja dość niespodziewanie zaprasza fanów na show.

The Game Awards 2017. Geoff Keighley twierdzi, że impreza bardzo nas zaskoczy

The Game Awards zostało zaplanowane na czwartek (7 grudnia), jednak w Polsce wydarzenie rozpocznie się w piątek, a dokładnie o 02:30 (z czwartku na piątek). Miłośnicy Big N powinni jednak szykować sporo dobrej kawy, ponieważ Nintendo może szykować ciekawe niespodzianki na TGA.

Amerykański oddział korporacji zapowiedział skromny konkurs – wystarczy podać dalej wiadomość na Twitterze, by zostać zaproszonym i zgarnąć jeden z pięciu biletów na ceremonię rozdania „Growych Oscarów”.

Bardzo możliwe, że to właśnie na tym wydarzeniu poznamy konkrety dotyczące rozszerzenia do The Legend of Zelda: Breath of the Wild lub zerkniemy na zupełnie nowy projekt. Trudno oczekiwać bomby takiego kalibru jak Metroid Prime 4, jednak odświeżona wersja Smash Bros. może pojawić się na imprezie.

W najbliższym tygodniu powinniśmy trafić na kolejne zajawki, które pozwolą nam przygotować się na imprezę. Już wcześniej  Geoff Keighley potwierdził, że na The Game Awards 2017 zobaczymy ogłoszenia dużych gier oraz zerkniemy na zupełnie nowe materiały z tytułów zmierzających na rynek w 2018 roku.

Nasza redakcja przygotuje dokładną relację z The Game Awards 2017.

Źródło: Twitter.com

Tagi: Nintendo nintendo switch the game awards

Nie przegap