Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 27.11.2017 17:00
Xenoblade Chronicles 2 na fabularnym zwiastunie. Nintendo zachęca do wielkiego jRPG
684V

Xenoblade Chronicles 2 na fabularnym zwiastunie. Nintendo zachęca do wielkiego jRPG-a

Jeszcze w tym tygodniu zapoznamy się z konkretnymi ocenami dotyczącymi Xenoblade Chronicles 2. Największe redakcje przygotowują już stosowne recenzje, a my dzisiaj możemy spojrzeć na fabularny zwiastun.

Xenoblade Chronicles 2 to ostatnia, ekskluzywna, wielka gra zmierzająca w 2018 roku na Nintendo Switcha. Tytuł trafi na półki sklepowe w najbliższy piątek i jeszcze przed debiutem zapoznamy się z ostatecznymi opiniami.

Xenoblade Chronicles 2 na dogłębnym zwiastunie i nowej rozgrywce. Szykuje się uczta dla fanów jRPG

Miłośnicy japońskiej sztuki RPG-ów powinni zacierać rączki. Monolith Soft stworzyło kolejną, gigantyczną produkcję, która pozwoli zainteresowanym przeżyć mocną opowieść w ogromnym świecie.

Dzisiaj otrzymaliśmy konkretny materiał, który powinien zaciekawić posiadaczy Nintendo Switchów, ponieważ Japończycy zarysowują przygodę i przygotowują na atrakcje. To oczywiście tylko i wyłącznie „zalążek” przyjemności, więc nie obawiajcie się o jakiekolwiek spoilery.

Xenoblade Chronicles 2 zakończy gruby rok dla posiadaczy nowej konsoli Japończyków, ale bez wątpienia to dopiero początek. Nintendo powinno wkrótce odkryć karty i zapowiedzieć kolejne hity na 2018 rok.

Tagi:

Nie przegap