Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2017 18:07
Total War: ARENA do wypróbowania za darmo. Twórcy zapraszają na otwarty tydzień
576V

Total War: Arena do wypróbowania za darmo. Twórcy zapraszają na otwarty tydzień

Creative Assembly wciąż rozwija markę Total War i obok głównych odsłon serii powstaje między innymi  Total War: Arena. Grę możecie sprawdzić przez najbliższy tydzień.

W 2015 roku zapowiedziano Total War: Arena, czyli ciekawe połączenie RTS-a z MOBĄ. Gra wciąż znajduje się w fazie zamkniętych testów beta i premiera produkcji odbędzie się w 2018 roku. Przed tym wielkim wydarzeniem, autorzy zdecydowali się na ciekawe wydarzenie. 

Twórcy Obcy: Izolacja pracują nad nowym IP. To największy projekt w historii Creative Assembly

Od 24 listopada do 4 grudnia wszyscy zainteresowani mogą sprawdzić Total War: Arena. Twórcy zapraszają do zabawy wielu fanów serii, którzy mogą bez problemu pokierować Rzymianami, Barbarzyńcami oraz Grekami.

Deweloperzy udostępnili również aż trzy jednostki premium poziomu czwartego, aby gracze wypróbowali nowe możliwości walki – kawalerię pomocniczą Rzymian, barbarzyńskich mieczników oraz grecki oddział włóczników. Dodatkowo na śmiałków czekają liczne misje i związane z nimi nagrody.

Gabor Beressy dyrektor gry zapowiedział ekscytujący krok w rozwoju projektu:

„Otwarty tydzień to ekscytujący krok w rozwoju gry. Jesteśmy wdzięczni naszym oddanym graczom, którzy są częścią rozwoju tytułu i zapraszamy nowych, aby społeczność rosła.”

Sergei Laptenok, dyrektor produktu, jest przekonany, że rozpoczęte wydarzenie to świetna okazja do przetestowania serwerów:

„Otwarty tydzień w Total War: ARENA pozwoli nam przetestować serwery na dużej grupie graczy. Każdy może wziąć udział w strategicznej rozgrywce i dołączyć do historycznych bitew.”

W Total War: Arena znajduje się aktualnie 11 historycznych dowódców oraz 9 map, które przedstawiają tak znane miejsca jak Termopile czy Wał Hadriana. Wszystkie dodatkowe informacje dotyczące tytułu znajdziecie na stronie TotalWarArena.net.

Grę pobierzecie z tego miejsca.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Creative Assembly PC Sega Total War: Arena za darmo

Nie przegap