Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 24.11.2017 18:33
Sea of Thieves na nowych materiałach. Twórcy zachęcają do wypróbowania gry
813V

Sea of Thieves na nowych materiałach. Twórcy zachęcają do wypróbowania gry

Rare zbiera chętnych do wielkiego testowania Sea of Thieves. Deweloperzy przygotowali kolejne materiały, które mają skłonić niezdecydowanych do produkcji. Dzisiaj możemy spojrzeć na gameplay przepełniony atrakcjami.

W Sea of Thieves gracze wcielą się w piratów, którzy otrzymają pełną swobodę do czerpania garściami z pirackiego świata. Twórcy zachęcają do produkcji kolejną rozgrywką przepełnioną walką statków.

Sea of Thieves dla wszystkich. Rare rozszerza testy pirackiej przyjemności

Mam okazję przyglądać się Sea of Thieves od kilku miesięcy i gra w tym czasie została znacząco usprawniona. Dobrze tę sytuację obrazuje najnowszy gameplay, na którym możemy spojrzeć na walkę okrętów – twórcy znacząco dopracowali między innymi pojedynki, dynamikę, czy też po prostu same zniszczenia statków.

Autorzy zachęcają do takiej zabawy, bo Sea of Thieves wchodzi w ostatni etap poważnych testów. Twórcy wczoraj informowali, że pozwolą wypróbować produkcję wszystkim zainteresowanym – wystarczy wyrazić chęć uczestnictwa w zabawie.

To oczywiście dopiero początek, bo tytuł zostanie znacząco ulepszony i powiększony w przeciągu następnych tygodni. Premiera odbędzie się na początku przyszłego roku, ale deweloperzy mają sporo niespodzianek, na które nie wpadniemy podczas bezpłatnej zabawy.

Na deser dorzucam drugi film, który pokazuje ostatnią aktualizację fazy testów technicznych.

Źródło: YouTube.com

Tagi: beta gameplay Rare Sea of Thieves

Nie przegap