Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 23.11.2017 18:10
Monster Hunter: World. Gameplay pokazuje dynamiczną akcję
604V

Monster Hunter World. Gameplay pokazuje dynamiczną akcję

Najnowsza produkcja Capcomu na każdym kolejnym materiale wygląda fantastycznie. Japończycy ponownie podgrzewają atmosferę i pokazują świetne pojedynki z Monster Hunter World. Gra może okazać się wielkim hitem 2018 roku.

W Monster Hunter World nie zabraknie satysfakcjonujących pojedynków z wielkimi bestiami, a najnowsze materiały pokazują efektowną walkę. W trakcie zabawy zmierzymy się z wieloma najróżniejszymi stworami.  

Monster Hunter World zaoferuje sporo usprawnień. Twórcy odrobili zadanie domowe

Capcom na każdym kroku udowadnia, że odrobił zadanie domowe. Twórcy znacząco ulepszają Monster Hunter World i przygotowują systemy, które mają sprawić, że grą zainteresuje się bardzo szerokie grono odbiorców.

Japończycy mają jednak dobry plan. W Monster Hunter World nie zostanie narzucona blokada regionalna, więc bez problemu mamy odnaleźć chętnych do gry o każdej porze dnia i nocy – studio nawet dopracowało infrastrukturę i gracze mają nie odczuwać lagów.

Dzisiaj możecie spojrzeć na sporo czystego dobra. Łowcy walczą z najróżniejszymi oponentami, uciekają, wykorzystują potężny sprzęt i starają się celować  w czułe punkty. Nie jest to na pewno łatwa zabawa, jednak możecie mieć pewność, że każdej ubitej bestii będzie towarzyszyć tona radości.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom gameplay Monster Hunter World

Nie przegap