Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2017 19:57
Marvel vs. Capcom: Infinite. Zwiastun pokazuje nowych wojowników, a twórcy zapowiadają darmowy weekend
628V

Marvel vs. Capcom: Infinite. Zwiastun pokazuje nowych wojowników, a twórcy zapowiadają darmowy weekend

Capcom nie może zaliczyć Marvel vs. Capcom: Infinite do największych sukcesów studia, ale deweloperzy wciąż pracują nad rozwojem gry. Japończycy właśnie opublikowali zwiastun, który prezentuje kolejnych bohaterów.

Marvel vs. Capcom: Infinite trafiło na rynek we wrześniu. Gra zgarnęła oceny na poziomie 69-77% i jednym z najważniejszych problemów produkcji okazała się skromna zawartość. 

Marvel vs. Capcom: Infinite z budżetem mniejszym od dodatków do Street Fighter V?

Twórcy wciąż pracują nad rozwojem tytułu. Już 5 grudnia na serwerach pojawi się trójka nowych wojowników i gracze otrzymają dostęp do Venoma, Winter Soldiera oraz Black Widow – w tym dniu postacie pobiorą posiadacze Character Passa, ale również kupimy wybranych fighterów.

Z tej okazji możemy spojrzeć na zwiastun pokazujący nowych bohaterów. Najciekawiej dla mnie prezentuje się Venom, który w sumie powinien trafić do produkcji w dniu premiery. Autorzy według plotek zdecydowali się wyciąć część zawartości i zaoferować ją w późniejszym terminie za dodatkową gotówkę.

Jeśli jeszcze nie mieliście okazji wypróbować Marvel vs. Capcom: Infinite, to deweloperzy zapraszają na darmowy weekend. W dniach 24-27 listopada gra będzie dostępna na PlayStation 4. Pliki pobierzecie z PlayStation Store.

Źródło: YouTube.com

Tagi: capcom Marvel vs. Capcom: Infinite trailer zwiastun

Nie przegap