Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2017 18:37
Splatoon 2 z wielką aktualizacją. Zwiastun zapowiada darmowe dodatki
1135V

Splatoon 2 z wielką aktualizacją. Zwiastun zapowiada darmowe dodatki

Świetna wiadomość dla fanów Splatoona. Nintendo potwierdziło przygotowanie wielkiej aktualizacji, która znacząco rozbuduje produkcje przepełnioną atramentem. Gracze mogą szykować wolny czas na końcówkę tygodnia.

Splatoon 2 zadebiutował na Nintendo Switch w lipcu. Produkcja zebrała sporo pochwał, a Nintendo potwierdziło chęć rozwijania tytułu przez liczne i zarazem darmowe aktualizacje. Sporo plików trafi do gry już w tym tygodniu.

Splatoon 2 - recenzja gry

Pierwsza darmowa paczka zawartości trafi na serwery 23 listopada i rozszerzy Splatoon 2 o nową miejscówkę w Salmon Run, sprzęt, a nawet nowe fryzury dla bohaterów, 140 sztuk najróżniejszego sprzętu, czy też zwiększy maksymalny poziom do 99 lvl. Następnego dnia autorzy opublikują nową mapę do potyczek, a w połowie grudnia zainteresowani sprawdzą rankingowy tryb nazwany Clam Blitz.

Interesująco na pewno zapowiada się specjalny wariant zabawy z małżami, które będziemy zbierać i wrzucać je do „kosza”. Będzie to na pewno spora atrakcja dla fanów tytułu i pewnie nie zabraknie chętnych do wspólnego strzelania.

Japończycy zapowiadają kolejne przyjemności, jednak na szczegóły musimy jeszcze zaczekać. Mimo wszystko ładujcie Nintendo Switche i szykujcie się na sporo atrakcji, bo przez następne tygodnie w Splatoon 2 nie będziemy się nudzić. Wszystkie nowości zostały ujawnione na zwiastunie.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi: Nintendo nintendo switch splatoon 2 trailer zwiastun

Nie przegap