Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2017 18:08
Left Alive będzie grą AAA dla hardcorowców. Square Enix wspomina o grze i tworzy produkcje dla Nintendo Switch
809V

Left Alive będzie grą AAA dla hardcorowców. Square Enix wspomina o grze i tworzy produkcje dla Nintendo Switch

W sierpniu Square Enix potwierdziło przygotowanie zupełnie nowej marki. Left Alive ma zadebiutować na rynku w przyszłym roku i twórcy postanowili uchylić rąbka tajemnicy. Gra powinna zadowolić wymagających graczy.

W Left Alive poznamy historię przetrwania naszej rasy z perspektywy trzech bohaterów. Każda postać opowie akcję w odrobinę inny sposób, jednak możemy mieć pewność, że w tytule nie zabraknie strzelania, akcji oraz elementów survivalu.

Left Alive. Shooter z uniwersum Front Mission otrzymał pełen zwiastun rozgrywki!

Opowieść zaprowadzi graczy do Novo Slava, czyli rosyjskiego miasta rozdartego wojną. W trakcie wydarzeń wielokrotnie podejmiemy trudne wybory, które wpłyną w istotny sposób na opowieść. Historia rozgrywa się w uniwersum Front Mission, a dokładnie w 2127 roku.

Podczas ostatniego spotkania z inwestorami otrzymaliśmy kilka nowych informacji o tytule. Prezes zarządu Square Enix – Yosuke Matsuda –  zdradził, że Japończycy chcą stworzyć z Left Alive wielką markę AAA, która ma trafić w gusta hardcorowych graczy. Mimo to autorzy nie zamierzają szastać gotówką i chcą bardzo dokładnie dysponować funduszami:

„Chcemy stworzyć z Left Alive stałą markę AAA, jednak nie zamierzamy przeznaczyć na przygotowanie gry ogromnej gotówki. Pod względem treści chcemy usatysfakcjonować hardcorowych graczy.”

Yosuke Matsuda zdradził również, że Square Enix dostrzega bardzo wielkie zainteresowanie Nintendo Switchem i firma chce być „proaktywna” w przygotowaniu produkcji na sprzęt Japończyków. Aktualnie nie otrzymaliśmy konkretnych tytułów, ale pewnie wszystkie wielkie marki trafią na platformę Big N.

Źródło: https://wccftech.com/left-alive-games-nintendo-switch/

Tagi:

Nie przegap