Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 21.11.2017 19:04
The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia na zwiastunie i z kolekcjonerką. Pakiet zmierza do Europy
653V

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia na zwiastunie i z kolekcjonerką. Pakiet zmierza do Europy

Amatorzy japońszczyzny powinni zacierać rączki. Bandai Namco potwierdziło sprowadzenie na Stary Kontynent wypakowanego wydania The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia. Wydawca przygotował również zwiastun, który pozwala spojrzeć na między innymi tryb duelu.

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia to japońska gra przygodowa-akcji przygotowana przez Natsume Atari. Gra zmierza wyłącznie na PlayStation 4 i jest to pierwsza adaptacja znanej mangi.

The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia w Encyklopedii PPE.pl

W The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia gracze trafią do pięknego królestwa Liones, które zostało podbite przez elitarnych strażników nazwanych Święci Rycerze. Krainy powinni strzec wojownicy powołani przez samego władcę, jednak grupa została rozwiązana po tym, jak Holy Knights przejęli władzę w państwie. Jednym z obrońców jest Meliodas, który postanawia na własną rękę odnaleźć pozostałych herosów i ponownie jako Siedem Grzechów Głównych przywrócić porządek, a zarazem pokonać najeźdźców.

Wydawca potwierdził sprowadzenie edycji kolekcjonerskiej do Europy, w której znajdzie się oczywiście gra, specjalna grafika przygotowana przez studio zajmujące się animacją, 12-centrymetrowa figurka Meliodasa stworzona przez Banpresto oraz wielkie pudełko.

Najnowszy materiał pozwala spojrzeć na przygodę oraz tryb sieciowy. W grze sporą ciekawostką jest „Duel Mode”, który oferuje typowe walki PVP – w trakcie rozgrywki wybieramy ulubione postacie i możemy mierzyć się z kumplami na jednej kanapie lub w starciach sieciowych.

 The Seven Deadly Sins: Knights of Britannia trafi do Europy 9 lutego.

Źródło: Informacja prasowa

Tagi:

Nie przegap