Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.11.2017 12:36
Wiedźmin 3. Designer gameplayu z CDP RED udostępnił własny mod!
6053V

Wiedźmin 3. Designer gameplayu z CDP RED udostępnił własny mod!

Ciekawa sprawa dla wszystkich fanów Wiedźmina 3 i osób zgłębiających arkana gamedesignu. Jedna z kluczowych osób odpowiedzialnych za powstanie Wiedźmina 3 podzieliła się swoim modem z graczami.

Andrzej Kwiatkowski, starszy projektant rozgrywki w Wiedźminie 3, udostępnił w Sieci całkowicie za darmo swój własny mod do Dzikiego Gonu. Nie wszystkie pomysły dewelopera zostały zaakceptowane w fazie produkcji trzeciego Wiedźmina, co zmotywowało Kwiatkowskiego do pogrzebania w kodzie gry.

CDP RED: chciwość zostawiamy innym

"Ten mod to moje osobiste zmiany i poprawki, które miały uprzyjemnić moje pierwsze przechodzenie Wiedźmina 3 po wydaniu gry. Mod powstawał przez ponad pół roku i był testowany przez ponad 300 godzin. Pomyślałem, że warto się z nim podzielić ze społecznością fanów. (...) Mod skupia się przede wszystkim na elementach niszczących immersję, na wzmocnieniu słabych zdolności i przedmiotów oraz na kosmetycznych zmianach i poprawkach bugów. Mod naprawia też kilka przedmiotów i zdolności, które były zbyt potężne i sprawiały, ze Geralt stawał się prawie nieśmiertelny" - napisał Andrzej Kwiatkowski w opisie swojego moda.

Mod "FCR3 - Immersion and Gameplay Tweaks" możecie pobrać za darmo z serwisu Nexusmods. Lista zmian w balansie rozgrywki jest pokaźna (listę poprawek znajdziecie w tym miejscu). Oczywiście mod jest dostępny tylko dla wersji pecetowej.

Tagi: andrzej kwiatkowski CD Projekt cdp red mod wiedźmin 3 witcher 3

Nie przegap