Bartosz Dawidowski Bartosz Dawidowski 21.11.2017 11:52
Call of Duty: WWII. 48 graczy w Headquarters. Activision włącza funkcję społecznościową
2967V

Call of Duty: WWII. 48 graczy w Headquarters. Activision włącza funkcję społecznościową

Gracze, którzy skusili się na zakup Call of Duty: WWII w dniu premiery nie mieli łatwego życia ze względu na przeciążone serwery. Sytuacja została już na szczęście opanowana, w związku z czym wydawca włącza kolejne obiecywane funkcje.

"Kwatery Główne" (Headquarters) miały być jedną z większych atrakcji w Call of Duty: WWII. Niestety Activision musiało wyłączyć tę opcję ze względu na przeciążenie serwerów. Z Headquarters można było korzystać wyłącznie w pojedynkę. Dzisiaj firma zdecydowała się w końcu na reaktywację funkcji w pełnym wymiarze.

Headquarters w Call of Duty: WWII działają jak hub/lobby, w którym maksymalnie 48 graczy może spotkać się po zaliczonym starciu, wymienić spostrzeżeniami i przede wszystkim otworzyć skrzynki ze zrzutów, chwaląc się swoimi łupami (tak, w Call of Duty: WWII działa coś takiego jak przyglądanie się otwieraniu loot boxów, które zdobyli inni gracze). Obecnie gracze donoszą, że Headquarters zaludniają się przez posiadaczy PS4. Gracze bawiący się na Xbox One muszą poczekać kilka godzin na pełne włączenie opcji.

Prawdopodobnie dziś w nocy wydawca Call of Duty: WWII aktywuje też możliwość dokonywania mikrotransakcji. Ta funkcja została również wyłączona z powodu obaw o wydolność sieciowej infrastruktury.

Źródło: https://charlieintel.com/2017/11/20/headquarters-starting-come-back-online-able-see-players/

Tagi: Activision Call of Duty: WWII cod headquarters mikrotransakcje

Nie przegap