Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2017 20:03
Resident Evil 7: End of Zoe na konkretnym zwiastunie. Twórcy pokazują mocne sceny i zapowiadają historię
1358V

Resident Evil 7: End of Zoe na konkretnym zwiastunie. Twórcy pokazują mocne sceny i zapowiadają historię

W grudniu odbędzie się premiera wyczekiwanego dodatku do Resident Evil 7. Twórcy za jego pomocą zamkną historię i przygotują graczy na przyszłe atrakcje. Najnowszy zwiastun zdradza sporo i potrafi zaintrygować.  

Resident Evil 7: End of Zoe to fabularne rozszerzenie przygotowane przez Capcom, które ma zamknąć historię z głównej produkcji. Twórcy zapowiedzieli opowieść jeszcze przed debiutem podstawki, jednak opóźnili premierę DLC ze względu na chęć dopracowania wydarzeń.

Resident Evil 7: End of Zoe i Not a Hero na fabularnym DLC. Capcom zapowiada nowe opowieści

Pierwszy raz na Resident Evil 7: End of Zoe spojrzeliśmy w październiku, jednak dzisiaj otrzymaliśmy znacznie poważniejszą i konkretniejszą prezentację. Twórcy pokazują wybór Ethana, który w znaczący sposób wpłynie na wydarzenia z dodatku.

Nie jest raczej zaskoczeniem, że z rozszerzeniem powinni zapoznać się gracze, którzy ukończyli Resident Evil 7, ponieważ twórcy kontynuują w tym wypadku historię.

Na filmie ponownie pojawia się Joe, czyli tajemniczy mężczyzna, który postanawia „wszystko naprawić”. Możemy się w tej sytuacji spodziewać powrotu Zoe, jednak trudno powiedzieć, ja kte wydarzenia zostaną połączone z całą historią.

Resident Evil 7: End of Zoe trafi na rynek 12 grudnia.

Źródło: YouTube.com

Tagi: Capcom resident evil 7: end of zoe trailer zwiastun