Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 20.11.2017 18:58
Praey for the Gods zalicza opóźnienie. Gra może zmierzyć się z inspiracją
438V

Praey for the Gods zalicza opóźnienie. Gra może zmierzyć się z inspiracją

Pamiętacie jeszcze o Praey for the Gods? Gra inspirowana Shadow of the Colossus nie zadebiutuje w przeciągu najbliższych tygodni, więc autorzy zdecydowali się wydać specjalne oświadczenie.

Autorzy Praey for the Gods zebrali ponad 500 000 dolarów na przygotowanie swojej produkcji, która czerpie garściami ze wspomnianego Shadow of the Colossus. Autorzy celowali z premierą na końcówkę roku, ale potrzebują więcej czasu na dopracowanie gry.

Prey for the Gods. Gra inspirowana Shadow of the Colossus zmienia tytuł pod naporem żądań ZeniMax

No Matter Studios w końcu zabrało głos dotyczący premiery Praey for the Gods. Twórcy w ostatnich miesiącach znacząco ulepszyli walkę oraz zdecydowali się poprawić reakcje bohatera, ale przygotowanie nowych elementów zajęło naprawdę sporo czasu, więc studio zdecydowało się opóźnić premierę:

„Zdajemy sobie sprawę, że nie wydamy gry w 2017 roku. Zamknięta Alpha i premiera zostają przesunięte na 2018 rok.”

Sytuacja jest o tyle ciekawa, że deweloperzy mogą w mniejszy lub większy sposób zmierzyć się ze swoją inspiracją. Nie możemy zapomnieć, że w lutym zadebiutuje Shadow of the Colossus Remake, czyli usprawniona przygoda zmierzająca wyłącznie na PlayStation 4.

Zespół podjął dojrzałą decyzję, więc może zostaniemy w przyszłym roku pozytywnie zaskoczeni? Mam nadzieję, że Praey for the Gods zaoferuje coś więcej niż tylko tanią podróbkę legendy.

Źródło: http://www.dsogaming.com/news/shadow-colossus-inspired-praey-gods-targets-2018-release-closed-alpha-delayed-2018/

Tagi: No Matter opóźnienie Praey for the Gods

Nie przegap